şükela:  tümü | bugün
  • şu ana kadar literatürde böyle bir çalışmanın olmadığı 10sn lik bir taramayla ortaya çıkmaktadır. kanıta dayanmadığından sadece bir iddiadır.
  • burayı kadınların foruma dönüştürmesiyle suçlayalan olmuş. kardeşim her gece burası erkeklerin forumuna dönüyor. ayrıca forum olsun ya da olmasın bilgi içeren entryler içeren bir başlık olmuş bir kadın olarak ben de aydınlandım.

3 gün erkenle katıldığım önerme.
  • bir arkadaşımda da oluşan durum ve kendisi de biontech'e yormuştu. başlığa biraz bilgi-fikir sahibi olmak için tıkladım, yine buram buram cahil apış arası kokmuş. bir şeyi de bilmeyin amk.
  • biz bu aşıların yan etkilerini ve başınıza gelebilecek olayları aylardır aptala anlatır gibi anlatırken bir köşede götün götün bizleri okuyordunuz, şimdi mi dökülmeye başladınız. hadi anam hadi, geçti o iş.

en fazla kolunuz ağrımıştır. tatava yapmayın.
  • bende de oldu. ilk dozdan sonra 2 hafta geç oldum, ikinci dozdan sonra ise 2 hafta erken. bunu aşıya değil strese bağlamıştım doğrusu çünkü diyet yapıyorum ve açlığın beni madden manen strese sokabilme olasılığı aşı olmaya kıyasla çok daha yüksek. zaten benim gibi pcos hastalarında 1-5 günlük oynama görülür. gerçekten de aşının yan etkisi olsa dahi caydırıcı bir yan etki değil, aşı olmamak için geçerli bir sebep hiç değil. hâlâ daha aşınızı olmadıysanız lütfen olun.
  • hemen tüm aşılardan sonra bu etki görülebilir. sinovac aşısında da oluyor.

rahim duvarında yoğun bağışıklık hücreleri var. rahim zarının korunması, kollanması ve tabii ki var olması in varlar. menstural dönemden önce rahim duvarı olası gebeliğe hazırlık için kalınlaşır. yumurtalar döllenmeyince de malumunuz dışarı atılır. rahim zarı hücrelerinin aylık görevi bu. bağışıklığınız aşıyla tetiklendiği zaman rahim zarındaki bağışıklık hücreleri de harekete geçer erken regl olursunuz veya gecikir. geçicidir. sinovac gönüllleri de aynısını yaşadı.

aşı karşıtı kör cahil arkadaşlar mal bulmuş mağribi gibi atlıyorlar. "biz demiştik ehöre möhre" diye. la siz kimsiniz ya? nerden geliyor olm bu cüret?
  • daha ne gördünüz ki bu bir şey değil zaten zamanla aşıtaparlar gittikçe azalacak ama hiç bitmeyecekler

sakalımız yok ki!

yattığım yerden para kazanmaca başlıyoor :)))

kampanyalarımız:

tek çocuk 50.000
    ikiz 125.000
    üçüz 200.000
  • merak etmeyin kızlar aşı sonrası 3. reglde eski düzene geri dönüyor
  • 2 aydır 5 gün erkene çekildi düzenim. büyütülecek bir durum olduğunu sanmıyorum. kalıcı olduğunu da düşünmüyorum. korkulacak birşey yok.
    not: stajyer doktor
  • gidin gebelik testi yapın aq.
    hiç kimse de bu ihtimali düşünmemiş.

hesabın var mı? giriş yap