• muhtemelen babişkosunun piremsesi, kozmetik dünyasının temel taşı ve müstakbel kocişkosunun her şeyidir. bu kocişko asıp kesmeli, maço olmalı; ama kün feyekün kızımıza karşı peluş ayıyı yaşatmalıdır.

kalın, kocaman topuklu ayakkabılarından ve hayalet görmüş insan imajı elde etmek için yaptığı makyajdan tespit edebilirsiniz. deri ürünlere karşı ilginç bir zaafları bulunduğu da rivayet edilmektedir.
  • cecelist tir açık ve net.
  • evinde prensesler gibi olan kapalı hanım kızımızdır
  • (bkz: kezbanlar)
  • bi künefeye hayır demeyecek kızlardır.
  • huqqa'da nargile içerken snap atmayı seven kızdır aynı zamanda. hayır yani kün feyekün yazmanın ne manası var onu hiç çözemedim. ben instagram bioma om mani padme hum yazıyor muyum? sadece kızlar değil erkekler de yazıyorlar bunu biolarına. giriyorsun instagram sayfalarına ohoooo içkili alemli fotolar, kendilerine ait olmayan lüks arabalarda çekilen fotolar filan. çok enteresan.

edit: şimdilerde kün feyekün yerine la tahzen innallahe meana yazıyorlar. ne diyim allah kabul etsin.
  • cecelist te olanları vardır bunların
  • bunu apaçık söylüyorum:
    sümeyye
    cecelist
    babasının kızı
    sevgilisinin ham'ı
    ansının amı
    ben bunu bile gördüm
  • en güzel analiz danla bilic'den.
  • bios una bunu nasıl yazabilmiş? hex editörle bir şekilde yazdı diyelim nasıl write oldu acaba? bence bios yanmıştır geçmiş olsun
hesabın var mı? giriş yap