şükela:  tümü | bugün
 • saç dökülmesi problemleri olanlar için hazırlanmış, istanbul üniversitesi tıp fakültesi dermatoloji bölümü tarafından etkinliği onaylanmış bir şampuan markası. ancak çeşitli forumlardaki kullanıcılar etkilerinin bir süre sonra kaybolduğunu belirtmişler.

  ayrıntılı bilgi için : www.bio-xcin.com
 • bunu üreten firmanın aynı zamanda tüy dökücü bir kremide varmış...

  insanın aklında aniden "ya fabrikada bir karışıklık olursa" düşünceleri beliriyor...
 • kutusunun içinden tek kullanımlık tüy dökücü poşeti çıkan şampuan. (bkz: aman diyim) (bkz: dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak)
 • şampuanı içün saç dökülmesini şappadanak kestiği rivayet olunur. %100 gibi abuk oranlar söz konusu. reklam yapmayalım da efenim, neme lazım. hele bi kullanalım, görelim.

  bahse konu şampuan eczanelerde 24 ytl den satılmakta imiş.
 • aynı çam terebentinde olduğu gibi ilk seferlerde saç dökülmesini kessede ilerleyen zamanlarda etkisi azalmaktadır.
 • bir kaç aylık kullanımdan sonra çevremden saçlarımla ilgili olumlu gözlemler aldım.hadi hayırlısı.
 • okumayi bilmeyen insanlar icin veya dalgin insanlar icin sakincali olabilecek sampuan.
  icinden bir kullanimlik tuy dokucu cikmakta. onu da sampuan niyetine kullanirsan feci sonuc dogurabilir.

  veya ikisini ters kullandigini dusun,
  kafaya tek kullanimlik kremi, tuyun dokulmesini istedigin yere de sampuani..

  oldun mu simdi kel kurtadam?
  oy oyy
 • yağlı saçlar için olanı da gayet başarılıdır hatta şimdiye dek işe yarayan tek şampuan da bu olmuştur saç yağlanması sorununa..
 • yaklaşık 2 aydır memnuniyetle kullandığım şampuan. saça, diğer şampuanlardan çok daha az zararlı. saç dökülmesini kesinlikle bitiriyor diyemesem de saçların dökülmeden önce biraz daha fazla uzayabilmelerini sağladığını rahatlıkla söyleyebilirim. zira mazur görünüz kellik genetikse sizde zaten o saçlar o kafadan dökülecektir efendim. normalde her ay saçını kestiren ben 4 aydır kestirmiyorum mesela, çoğalmış gibi oluyor öyle yapınca, seviniyorum. bu bioxcin ile saçlarınızı yıkadığınız ilk gün saçlarınız öyle hafifler ve incelir ki, oha lan saçlarım nereye gitti, nedir bu yumuşaklık diye telaşlanırsınız. saçlarınızı yıkamadığınız ikinci gün* saçlar hafif kepeklenir, kaşıntı başlar. üçüncü gün saçlar biraz dolgunlaşmaya başlamıştır. dördüncü gün (eğer o gün tozlu topraklı yerlerde de takıldıysanız) saçlarınız kocaman olur, yağlanır, ama müthiş şekil alır, 2 günde nasıl bu hale geldi saçım diye merak etmenize gerek yoktur zira bu güzelliğin sebebi saçın kirlenmiş olmasıdır. dolgun,çok,şekilli ve seksi saçların tam tadını çıkarıyorken yıkamanız gerekmektedir kısaca. tekrar yıkar ve başa dönersiniz. zannedersem doğal süreç te bu şekilde olmalı.

  bunu editleme gereği duydum : o 2 aydan sonraki zamanlarda aşırı saç dökülmesi yaşadım sonra bıraktım bu şampuanı ve mor pantene'e geri döndüm. her saça uygun değil diye düşünüyorum.