şükela:  tümü | bugün
 • okumayi bilmeyen insanlar icin veya dalgin insanlar icin sakincali olabilecek sampuan.
  icinden bir kullanimlik tuy dokucu cikmakta. onu da sampuan niyetine kullanirsan feci sonuc dogurabilir.

  veya ikisini ters kullandigini dusun,
  kafaya tek kullanimlik kremi, tuyun dokulmesini istedigin yere de sampuani..

  oldun mu simdi kel kurtadam?
  oy oyy
 • bunu üreten firmanın aynı zamanda tüy dökücü bir kremide varmış...

  insanın aklında aniden "ya fabrikada bir karışıklık olursa" düşünceleri beliriyor...
 • şöyle saçlarımda tanju çolak misali açılma başlayınca şampuan olarak kullanmaya başladım.
  saçlarda pek bir gelişme yok ama kulak kılları inanılmaz coştu. sarı kıllar kararmaya başladı.
  kullanmaya biraz daha devam edip kulaktan aldırıp tepeye ektireceğiz artık.
 • son reklamlari "almanlar ve italyanlar hangi konuda anlastilar?" diye bir soruyla basliyor. her seferinde "lan yoksa yine fasizmi yayma istekleri mi hortladi?!!!" diye irkiliyorum. neyse ki sonrasinda bioxcin sampuanin kara saci kara gozunde birlestikleri ortaya cikiyor. cok yanlis iki milleti anlastirmislar. bu ikisi en son boyle guzel anlastiklarinda 2. dunya savasi cikmisti.
 • üst düzey bi sürü çalışanı, hadi kel demeyeyim de, saçlarının ön kısmı baya baya açık insanlar diyeyim. bioxcin işe yarıyor mu yaramıyor mu siz karar verin. ulan insan ya saçlı eleman seçer ya da saç ektirir onlara, ne bilim yani öle bişi işte.
 • kutusunun içinden tek kullanımlık tüy dökücü poşeti çıkan şampuan. (bkz: aman diyim) (bkz: dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak)
 • öncelikle tamamen balon bir ürün olduğunu belirtmeliyim. saç dökülmesine kesin çözüm derken bile müşteri kitlesine söyleyebileceği en büyük yalanı söyleyen bir ürün/marka.

  prospektüslerinde belirtmedikleri şartları "aa atlamışız biz" gibi bir aymazlıkla ya da, "hormon testi yaptırmadan niye aldınız" türünde bir fırçalama yöntemi ile size söylüyorlar.

  "saç dökülme problemim" arttı diyorsunuz, onlar size "bu ürün önce ölü saçları döküyor, ardından yeni saç çıkarıyor" gibisinden salak saçma bir açıklamaya maruz kalıyorsunuz.

  gözünü sevdiğimin zeytinyağlı sabunu, sen binmilyon bioxcine bedelsin.

  uzak durun, durdurun.
 • bir yılı geçik süreden beri kullandığım, sık kullanımda bile saçı yormayan iyi bir şampuan. ama saç dökülmesine iyi geldiği tamamen masaldır, zira kelim her geçen gün biraz daha parlamaktadır.
 • forvete aşık gay defans oyuncusunun oynadığı son reklam filmiyle yaran ürün. bu arkadaş elinde bir top ile mevkisinin özelliklerini anlattıktan sonra bütün takıma bioxcin dağıttını söylüyor. bu sayede saçları dökülen tüm arkadaşları gençleşmiş. takımın ligdeki konumu ise tamamen muamma.

  herkesin saçlar gullit ama takım küme düşüyor.

  olacak o kadar.
 • normal tip saçlara sahip insanların yağ düzenleyicilerini ayda yılda bir ve kesinlikle damlalıkla bir doz kadar kullanmaları gereken saç bakım ürünleri üreticisi. çok değil bir buçuk damlalık kadar kullansanız bile saçlarınız vıcık vıcık oluyor.

  kısacası;

  (bkz: yine duşa soktun kardeş)