• saç dökülmesi problemleri olanlar için hazırlanmış, istanbul üniversitesi tıp fakültesi dermatoloji bölümü tarafından etkinliği onaylanmış bir şampuan markası. ancak çeşitli forumlardaki kullanıcılar etkilerinin bir süre sonra kaybolduğunu belirtmişler.

ayrıntılı bilgi için : www.bio-xcin.com
  • bunu üreten firmanın aynı zamanda tüy dökücü bir kremide varmış...

insanın aklında aniden "ya fabrikada bir karışıklık olursa" düşünceleri beliriyor...
  • kutusunun içinden tek kullanımlık tüy dökücü poşeti çıkan şampuan. (bkz: aman diyim) (bkz: dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak)
  • şampuanı içün saç dökülmesini şappadanak kestiği rivayet olunur. %100 gibi abuk oranlar söz konusu. reklam yapmayalım da efenim, neme lazım. hele bi kullanalım, görelim.

bahse konu şampuan eczanelerde 24 ytl den satılmakta imiş.
  • aynı çam terebentinde olduğu gibi ilk seferlerde saç dökülmesini kessede ilerleyen zamanlarda etkisi azalmaktadır.
  • bir kaç aylık kullanımdan sonra çevremden saçlarımla ilgili olumlu gözlemler aldım.hadi hayırlısı.
  • okumayi bilmeyen insanlar icin veya dalgin insanlar icin sakincali olabilecek sampuan.
    icinden bir kullanimlik tuy dokucu cikmakta. onu da sampuan niyetine kullanirsan feci sonuc dogurabilir.

veya ikisini ters kullandigini dusun,
    kafaya tek kullanimlik kremi, tuyun dokulmesini istedigin yere de sampuani..

oldun mu simdi kel kurtadam?
    oy oyy
  • yağlı saçlar için olanı da gayet başarılıdır hatta şimdiye dek işe yarayan tek şampuan da bu olmuştur saç yağlanması sorununa..
  • bir kez kullanmak zorunda kaldım bu şampuanı. çok kötü bir kokusu var. düzenli kullanıyor olsam "kellik mi bu iğrenç koku mu?" diye baya düşünürdüm.
hesabın var mı? giriş yap