şükela:  tümü | bugün
 • b'iota'nın yeni saç losyonudur kendileri. aslında hiç bir işe yaramadığı bir çok kişi tarafından test edilip kanıtlanmış bioxcin'i senelerdir devasa reklam kampanyaları ile inanılmaz adetlerde satmayı başarmışlardı. ancak ürünlerinin etkisizliğinin bilinirliği artık reklamlarının ikna gücünü geçmeye başlayınca iyi bir satış pazarlama stratejisi uygulayarak forte formunu çıkarmaya karar vermişler.

  kutusunun üzerine "8 kat daha yoğun" yazarak "bioxcin'in saç dökülmesini durduramadığını biz de biliyoruz. sizi yolabileceğimiz kadar da yolduk. en başta üretmemiz gereken formülünü şimdi piyasaya sürerek memnun kalmayan müşterimizi yeni reklamlarla tekrar ikna edeceğiz, tekrar satış yapacağız" demeye çalışıyorlar.

  bundan önce bioxcin'in* 6ml.lik 24 ampul içeren kutusunu 89 liradan sattıkları için düz hesap ile 60 ml.lik bir ambalajını 37 liradan satmaları gerekir ki büyük ambalajın her zaman daha ekonomik olması gerektiğinden aslında 37 liradan da pahalı olacaktır. oysa bu 8 kat daha yoğun bioxcin forte 60 ml. ambalajda 49 liraya satılmakta. sadece fiyatına bakarak -reklam bütçesini hiç hesaba katmıyorum bile- ar-geye ne kadar çok para harcadıklarını ve sattıkları ürünün hammadde maliyetini anlayabiliriz.

  "bu güne kadar kazıklandığımız mühim değil, hem adamlar daha güçlüsünü eskisiyle neredeyse aynı paraya satıyorlar, ne güzel. kelliğimize çare olur mu, asıl sen ondan haber ver!" derseniz, o konuda hiç yorum yapmayım daha iyi.
  *
 • bu ürün çıktıktan sonra eski tarz olan bioxcin şampuanların kokusu değişti gibi hissediyorum. ulan forte çıkardık diye eski tipi veriyor, eski ambalajlıları da kokusunu değiştirip basıyor olmasın bunlar? neyse ben iftira atmayayım.
 • sanki saçları kıvırcık çıkaracakmış gibi geldi bana isminden. ama öyle olsaydı bioxcin bonus pack falan olurdu değil mi? tamam o zaman güvenle kullanabilirsiniz.
 • çam terebentin kadar etkili olmayan zamazingo. üstelik kat kat daha pahalı.
 • yaklaşık 8 aydır şampuanını, 2 aydır spreyini kullanıyorum. bu ürünle ilgili tek söyleyebileceğim şey beş para etmeyeceğidir. gerçekten bu kadar işe yaramaz bir ürün daha varsa o da (bkz: penis büyütücü)dür herhalde. hiçbir faydasını görmedim. saçlarım olağan sıklığında dökülmeye devam ediyor. elimde son şampuan ve sprey bittiğinde artık almayacağım. gidip eski usul (bkz: pantene) kullanmaya devam edeceğim hem daha ucuz hem de en azından insanı saç dökülmesiyle ilgili beklentiye sokup hayal kırıklığına uğratmıyor. yazık arkadaş 50 lira para verdim ikisine. bu paraları biriktirip saç ektirmenizi tavsiye ederim..
 • 10 ay kullandığım şampuan.
  sonuç mu? bi sike yaramıyor
 • saç dökülmesini durduduğu hatta çıkardığı söylenen şampuan.

  eski ya da yeni adı mı bilmiyorum ama, bioxcin b11 şampuanını kullanmaya başladım.

  sonucları yakında olumlu sekilde bildirmek istiyorum. :)

  4 ay sonra gelen edit: şampuan gayet iyi arkadaşlar. saç dökülmesi %100 olmasa bile %80 durdu. yalnız, yıkama aralıklarını çok tutmamak gerekiyor. mutlaka 2 günde bir yıkanması lazım. 3. ve 4. gün test aşamaları yaptım. hızlı bir şekilde yağlanıyor ve hafiften de olsa dökülmeler yeniden meydana geliyor.

  asıl uyarım sadece saçlarınızı temas ettirin. omuzlara falan düşünce kıl yaptığı görülüyormuş. ben deneyimlemedim ama forumlarda okuduğum kadarı ile bu yönde şikayetler var.
 • kullanırken masaj uygulayarak kafanızda en az 3 dk bekletin yoksa işe yaramaz
 • sac dokulmesine hicbir faydasi olmayan ancak gunluk kullanim icin cok uygun sampuandir. saclarinizi ektirdikten sonra kullanmaya devam edebilirsiniz
 • tanım: iki senedir şampuanını ve serumunu kullandığım, yararını gördüğüm markadır.

  3'lü olanlarının fiyatı eczanelerde ortalama 100 lira. normal şampuanlar 10-15 lirayken buna bu kadar para vermeye değer mi? evet değer. anlatıyorum;

  öncelikle kendi saçlarımdan bahsedeyim. saçlarımın önlerinde belirgin bir şekilde seyreklik mevcut. kalan taraflar ise seyrek ve ince telli. saçları 3 numarayla kestirdiğimde, tepemde de ufak bir ışık olduğunda karşıdaki kişi direkt olarak senin saçlar gidici bakışı atıyor.

  şampuanı ve serumu kullanmadan önce de ellerimi saçlarımda gezdirdiğim zaman - istisnası yok - en az 3-4 tel saç gelirdi. serumu ve şampuanı kullandıktan yaklaşık 2-3 hafta sonra etkisini göstermeye başlıyor ( tabi düzenli olarak kullanmanız gerekmekte. ) kullanım ile alakalı bilgileri web sitesinden ( http://www.bioxcin.com.tr/tr/sss.html ) öğrenebilirsiniz. şampuandan sonra serumda çok önemli. duştan çıktığınızda ufaktan saçları kuruladıktan sonra, özellikle sizin hangi bölgeniz seyrekse oraya birkaç damla damlatarak birkaç dakika masaj yapın ve kurumasını bekleyin. ( serumun kuruması ortalama 10-15 dakika sürüyor )

  şampuan ve serum saçlarınızı sertleştiriyor ve saçların kopmasını engelliyor. en azından benim gözlemim bu şekilde.

  *önemli not: yağmur yağdığı zaman kullanmayın. serumu kullandığınız zaman direkt dışarı çıkarsanız ve havada ufak yağmur belirtisi varsa serum, kafanızdan aşağı doğru sarı sarı iniyor. aman dikkat *