• can sıkıntısı içerisinde yüzdüğümde yardımıma koşup dilime dolanan reklam müziği.
  • garanti bankasinin cepbank adlı yeni hizmetini tanıtan reklam filmi ve muzigi.
    filmin iyiligi hoslugu tartisilir ama derdini anlattigi ve de iyi anlattigi kesin. en azindan bu hizmetin ne ise yaradigini gayet acik bir sekilde soyleyebilmisler. muzik akilda kalici ve bence eglenceli de. ha, bu kadar anlamli bir hizmet icin cok daha yaratici bir lansman olabilir miydi? orasi evet. ama yine de kendi alaninda basarili bir film olmus, tebrikler...
  • ilk dinleyiste noluuoozzz aminaa koimmm tepkisi vermeme neden olmus reklam cingili..
  • her duyduğumda kafamı ileri geri oynatarak eşlik ettiğim, özsaygımı yitirmeme neden olacak reklam cingıl'ı. (bkz: jingle) ürün o denli iyi ve nitelikli ki yaptığımız işin eğlenceli olması yeter diye düşünmüş olmalılar. haklılar. yağmurdaki adama, da bayramdaki çocuğa da, break dance yapan gençlere de (o neydi yaa) güldüm. sözlerin "bip bip, para geldi cep bank" kısmından sonra "para gitti" değil "para gitçek bip bip" diye sürmesinin neyi ifade ettiğini okuyamadım. eksik hissettim.
6 entry daha
hesabın var mı? giriş yap