şükela:  tümü | bugün
 • aynı üniversite de aynı fakülte de okuyoruz, ortak derslerimiz var.
  hattımı değiştirdim, sosyal medya hesaplarımı dondurdum, karşılaşmamak için ne kadar ugraşsam da o beni buluyor, kaç kere seni sevmiyorum deyip geri döndü hatırlamıyorum, intihara teşebbüs etti, ey sözlük duy sesimi ne yapmam lazım.

  edit; annesinden öğrendim bipolar olduğunu.
  edit2; arkadaşlar bana destek veren herkese teşekkür ederim şu anda tam anlamıyla kurtuldum. umarım burada yazılanları böyle bir eylem yapmak üzere olanlar görür ve bir hata yapmaktan kurtulur çok büyük bir hata çünkü öyle bir insanla birlikte olmak, sen sen ol asla bulaşma böyle bir insana.
 • benim eski sevgilimin bipolarının fermuarı bozuktu, yenisini hediye aldım. neden hemen kurtulmak istediginizi anlamıyorum
 • dostum hemen sil şu başlığı.. benimki benim açtığımı sanacak.. üç ay burnumdan getirir.. her gün salona sıçsan da seni terk etmeyecektir.. ona yeni bir kurban bul, başka çaresi yok..
 • bipolar zengin hastalıgıdır, ben hiç bir fakirin bipolar oldugunu görmedim amk, ee zenginse yapış zaten ayrılma

  edit: mesaj kutum bipolar hastalarını koruma dergeni üyeleri tarafından taciz atışı altında
 • sevgiliden kurtulmak her halükarda zorken bunu hastalığa yıkmak acımasızlık.
 • üniversite zamanı yaşadığım zulüm. ayrılmak istediğimde veya ilaçlarını al dediğimde zıvanadan çıkıp ortalığı yıkmaya, bağırmaya başlardı, kendini kesmeye çalışırdı. hayır bi de sakin adamım amk gelemem böyle rezilliklere. kaç sefer komşular yüzünden polis geldiydi eve.

  nasıl mı kurtuldum? askere gittim, döndüğümde bitmişti. başka birine bela oldu herhalde. askere git
 • bipolar olduğu için neden canavar muamelesi görüyor ki? sizi yemez merak etmeyin. destek olamıyorsanız asıl o sizden kurtulsun. kalbiniz çürük sizin. psikolojik bir rahatsızlıktan bir tercihmiş gibi bahsediyorsunuz. ayrıca ilişkiye başlarken söyleyememiş de olabilir çünkü tam olarak böyle kaçacak delik arıyorsunuz. şey yaptığımın ülkesinde herkes normal de bi' bipolarlar anormal. bu insanların hayatınıza renk kattığını unutmayın. sıradanlaşmış hayatın farklı renkleridir onlar. manik ve depresif zamanlarında size hem kederi tattırırlar, hem sevinci. onlarla hem cenneti tadarsınız hem de kederin cehennemini. onları sevin.

  kurtulmakmış. çok haklısın. keşke sonsuza kadar sussan.

  ekleme: başlığa yazılanları okudum. sizin karşınıza çıkan insanların bipolarlıkla alakaları yok. bipolar olmak bi' gün sevip bi' gün sevmemek değildir. sizin bahsettiğiniz insanlar ne istediğini bilmeyen, dengesiz insanlar. karıştırmayın. her omurgasızı bipolar addetmeyin.
 • depresif dönemdeyken manik; manik dönemdeyken depresif davranmak içten içe psikolojik şiddetle karşınızdaki insanla aranızdaki ilişkiyi çürütür, kopartır ve yok eder.
 • "kendini kesmeye çalışıyor ühühü napayım bırakamıyorum ühühühü"

  söyle, siktirsin kessin amın evladı. söyle de cidden bipolar mıymış yoksa anasının şımarık bebesi miymiş, hep birlikte görelim. keserse kessin, senin suçun değil. kesmezse zaten kafan rahatlar.

  buna "sen hasta insanı nasıl provoke edersin, bizden nasıl böyle bir şey istersin, hayvan mısın ğöeağöe" diyecek gizli mazoşist götümün hümanisti pelinsu ve berkemcanlar'a da peşin peşin kafam girsin.
 • evleneceksin. daha iyisini bulamazsın. tc'de normal bir kadın var mı?