şükela:  tümü | bugün soru sor
  • allah korusun reis'in hakkı rahmetine kavuşmasıdır. reis giderse akp çil yavrusu gibi dağılır. bunun dışında dolar 10 lira, benzin 20 lira dahi olsa bu adamlar chp'ye oy vermezler. 15 senedir her seçim sosyal medyada umutlar yeşeriyor, seçim ertesi gerçekler balkon konuşması oluyor.
  • rte'nin akp'den ayrı bir parti kurmasıdır.
  • ekonomik kriz, dolar almış başını gitmiş. fakirler zenginleri savunur hale gelmiş bir yönetimde bile atıyorlarsa, atmama gibi durum olmaz. yalnız tayyip reyis ölürse atmayabilirler.
  • tayınını kesin, 3-5 dakikaya işlem tamam
  • hala çözümü dışarıda arayan ergenlerin göründüğü soru cümlesidir. cevabı uzaklarda aramaya gerek yok. gerçek muhalaefet...

cevabı boşuna uzakta aramayın, sözlükteki muhaliflerin büyük çoğunluğu, ana avrat dümdüz gittiği kitleden oy bekliyor. durumun özetidir ekşi sözlük. her gördüğü cehalete, kültürel geriliğe "çomar" diye saldıran embesiller oldukça buna benzer başlıkları daha çok açarsınız.
  • reisin akpye oy vermeyin demesi
  • başka bir akp li arkadaşının akp ye oy vermeyecek olması olayıdır. zira koyunların bir diğer koyunun arkasından gitmesi olayı gibi cereyan edecek hadisedir bu aslında.

ha, katalizör etkisi ne olur derseniz, onu ben de bilmiyorum. bildiğim birşey varsa, bu reaksiyonun bir şekilde artık başladığıdır, bundan eminim. 15 yıldır hunharca akp ye oy pompalayan tiplerin artık sittin sene tayyip e oy vermem dediğini defaatle duydum.

hasılı, bu iş bitti.

(bkz: tayyip sana güle güle)
  • yoktur. hiçbir şekilde bu güruh akp'ye oy vermekten vazgeçmez. hani içlerine işlemiş artık her gün görüyorsunuz bu insanları internette orda burda yaptıkları yorumları destekleri... ne vazgeçirir diye düşünmeyin boşa.
    (bkz: görüyorsunuz anlatmaya gerek yok)
    şu da şurda kalsın.
    (bkz: rte anamın üstünde yakalansa orospuluk anamdadır)
  • (bkz: 404 not found)
  • ne zaman trt ve a haber gerçeklerden bahsederlerse
    edit : mesajıma gelen bilgiye göre (bkz: 5 mayıs 2018 cnn türk ntv habertürk boykotu)