şükela:  tümü | bugün
 • şimdiki hallerini görüp, içim sızladıkça kendime sorduğum sorudur.

  bir ali kırca vardı, trt'nin haberlerini dinlemez, onu dinlerdik, o ne söylese doğrudur diye güvenirdik - ne oldu ona?

  bir ali kırca vardı, prensipleri uğruna milyon dolarları tepip, uzan'ın star'ında haberlere çıkmayı reddeden, sonunda basıp giden - ne oldu ona?

  bir ali kırca vardı, prensipleri uğruna "bu kanalın ikide birde kesintiye uğrayan programları beni kesmiyor" diye ntv'den ayrılan - ne oldu ona?

  bir ali kırca vardı, bir ağırlığı olan, adam gibi adam - ne oldu ona?

  güvendiğimiz dağlara kar yağdı, yazık...
 • - bi ali kırca vardı ne oldu ona? adam yer yarıldı içine girdi..
  - ehehe yer diil o..
 • ali kirca'nin da yetiskin bir erkek oldugunu, yetiskin bir erkek olarak cinsel yasamini kendi tercihleri dogrultusunda belirleme hakkina sahip bulundugunu unutanlarca sorulan manasiz soru.

  anchorman ali kirca'ya olan bi sey yok.

  ama insan ali kirca'ya ise yazik oldu. en mahrem anlari, kendisinin karsisina ceketinin dugmelerini iliklemeden cikma ihtimali bulunmayan ne kadar sefil insan varsa hepsine muhabbet mezesi oldu cunku.
 • durduk yere akla gelene soru.
  hakkaten eskiden bir kanalda mehmet ali birand, bir kanalda ali kırca. bir kanalda da reha muhtar vardı. reha muhtar'ı pek sevmezdik lakin izlerdik. mehmet ali birand da pek bir sempatikti rahmetli. ali kırca da barış manço'nun ölümünden sonra uzun süre onun şarkılarıyla açmıştı anahaber bültenini. o zamanlar atv haber henüz bu seviyede değildi.

  o değil de ali kırca'nın kaseti çıkmıştı. ali kırcanın çıkan kasetinin cemaatle uğraşmaya başlamasından sonra ortamlara düşmesi şimdi insana daha bir manidar geliyor.
 • sıcak bir ses tonu vardı. sadece haber bülteninde değil "siyaset meydanı" gibi zor bir programda da boy gösterirdi. onlarca insanı buluşturup saatlerce tartıştırabilen mükemmel nir moderatördü. yazdığı kitaplardan "vakitsiz şarkılar"ı okumuştum. kalemi de iyi kullanan bir yazar olduğunu o gün anlamıştım. sonra ne oldu peki? adamın cinsel münasebet anındaki görüntüleri çotank diye önümüze adi şerefsiz insanlarca döküldü. kimbilir ne zor zamanlar geçirdi...utandı sıkıldı belki depresyona girdi adamcağız...ulan acaba bir gün herkesin, hepimizin yatak odası görüntülerini aynı anda yayınlasalar da hepimiz eşitlensek ve rahatlasak mı yaw!
 • lan haberi olan varsa söylesin. şu adam artık çıksın ortaya dönsün sahalara amk.
  utanma baba, sen ki o yaşta performansın kralını sergilemiş adamsın, değme gencin yapamayacağı şeyi yapmış adamsın, idolümüzsün..
  bak deniz baykal bile siyasete döndü evli barklı adam? bi de kadın evli kendi partilisi. sen öyle mi.
  dön artık bitsin bu hasretlik baba. adamsın...