şükela:  tümü | bugün
  • hem büyür hem de hayat devam ederken aklınıza gelen, geldiği anda da canınızı bir hayli sıkan gerçekler bunlar. kaçamazsınız da... sizinle büyümüş, sizinle yol arkadaşı olmuş ama fark edememişsiniz bugüne kadar bunları. veya ciddiye almamış bilinçaltınız.

mesela babanın yatağa bağlı yaşamaya başlamasının üzerinden 2 yıl kadar geçmiş olması. intihar etmiş bir arkadaşa sahip olmanız...
  • ölücem ... ara ara geliyor aklıma ve ağzımın tadını baya kaçırıyor.
  • sular seller gibi çalıştığın dersin sınavının bir gün önce yapılmış olması
  • hiç bir şey kesin değil ve her şey mümkün
  • yaşamaya vaktin olmaması. valla şu iş bitsin, bu iş bitsin diye diye şöyle bir 20 sene boş vaktimin olmadığını fark ettim. 3 haftadan fazla uzaklaşamıyorsun bir yere.
  • 10 ay önce ekşi sözlükte çaylak olduğumda sanıyordum ki, yazar olduğum gün sevinçten havalara uçacağım. yazar oldum ve bende sadece bir tebessüm oldu.
  • bira fiyatı:(
    bi bira 10 tl amına koyim.
  • herkesin aslinda potansiyel bir kotu olmasi.. ne kadar iyilik yapsan da.. ne kadar olsun ya bunuda cozeriz desen de..
    ummadigin yerde yedigin o golden sonra, akrep yelkovana tak diye vurunca anliyosun azizim..
    herkesin icinde var kotuluk sadece yansitacak kendinden kucuk gordugu birini ariyor..
  • çevremdeki herkesin bencil olduğu.
  • hayatta herşeyin her an mümkün oluşu ve kaçınılmaz gerçek olan ölümün bir anda aklımıza gelmesi.

kendi adıma değil inanın ki sevdiklerim beni çok düşündürüyor.