• 4 tekerleği olması.

ülkenin anası sikilmiş, son 2 yılda otomobillerin fiyatları yüzde 300 artmış siz kalkmış anahtarsız çalıştırma falan diyorsunuz...
  • (bkz: kolçak)

olmadığı zaman o kolu nereye sokacağınızı şaşırırsınız.
  • sahibinden.com'daki ''silindir kapak contası yanık, bu haliyle satılıktır'' açıklamalı ilanları ortadan kaldırabilecek olan ''radyatör suyu müşiri''.

bu müşir, radyatör suyu eksildiğinde, göstergede uyarı vererek suyu tamamlamanızı sağlar. motora hiç su eklemeyi düşünmeden yıllarca kullanabileceğini sananları ya da yeni başlayan su kaçaklarını farketmeyip susuz kalmış motorla yol almaya çalışan kullanıcıları uyarır.

elimden gelip geçen araçlar içinde sadece peugeot 405 de vardı bu müşir. çok yeni model arabam da hiç olmadığından, yenilere hep olan bir müşir mi bilemem. fakirlik işte.

bence, sürücü konforuna odaklı bardaklık, kararan ayna, kendi kendine çalışan silecekler yerine, araç teknik aksamındaki aksaklıkları, aracını tam tanımayan, bakım dediğinde ancak yıkama ve periyodik bakımı anlayan, aracın konuşma dilini bilmeyen kullanıcıların başına masraf açılmasını engelleyecek özelliklerdir.
  • (bkz: güvenlik)

ihtiyacınız olduğunda çok ararsınız. koltuk ısıtma olacağına 10 hava yastığı, 5sn. de 100km yerine çelik barlar olsaydı diye.
  • 5987 tl'ye değil de 0 liraya navigasyon (here maps vs)
    2546 tl'ye değil de 5 liraya usb, bluetooth bağlantısı vs.
    4932 tl'ye değil de 300 liraya multimedya ekranı

şeklinde uzayıp gidebilecek özellikler listesidir. yıllardır bitmedi şu sikiş. neymiş efendim ayna katlanıyormuş da bunun için 3561 lira vermemiz lazımmış. ulan 1000 liralık telefonların mis gibi dokunmatik ekranı var, gecikme vs olmadan tıkladığına ulaşıyorsun. bunlar koymuşlar ekranı oraya, nokia 5800'dan hallice ekranı istediğin yere ulaşmak için basmatiği geçtim çekiçle vurmak lazım. basıyorsun iki saatte anca açılıyor. ayıptır be.
  • yan koltukta oturup beraber gezdiğiniz gözünün içi gülen bir hatun. bu trafik nasıl çekilir olm başka.
  • esp, abs ve bilumum üç harfliler.
  • sadece iki kelime,

kol dayama.
  • olması
  • klima ama böyle buz gibi yapanindan benim kulusturde yok cok ozeniyorum yazin camlar kapali gezenleri gorunce.
hesabın var mı? giriş yap