şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yaklaşık bir ay önce trendyol’dan bir oyuncak siparişi verdim. yeğenimin doğumgünü için sipariş verdiğim oyuncak bir türlü teslim edilmedi ve firmanın sitesinde kargoya verildiği yazdığı halde kargo bilgileri görünmüyordu. defalarca kargom nerede diye trendyol’u aradım, bugün elinizde olur yarın elinizde olur diye beni günlerce oyaladıktan sonra en sonunda sürat kargo gelmiş, sizi bulamamış ürün bize iade edildi diye bir dönüş aldım. geri göndermeyeceklerini de söylediler. bunun üzerine o vakitsizliğin içinde gidip benzer bir ürünü alıp yeğenime hediye ettim.

bu arada günler haftalar geçtiği halde param iade olmuyordu. birkaç kez mesaj gönderdim. bir kaç kez de aradım. işleminiz alınmış, para hesabınıza bugün geçecek yarın geçecek dedikten sonra az evvel yaptığım aramada oyuncak paket yırtılmış olarak teslim edildiği için para iadesi yapmıyoruz dediler.

daha evvel de sahte ürün gönderen bu firma için yasal yollara başvuracağım. herkesi de dikkatli olmaya davet ediyorum.
  • hiç fena rezalet değil, elinizde belge varsa elbette daha iyi olur. hakem heyetine başvurup paranızı alabilirsiniz.
  • çakal esnaf kafasına girmiş adamlar. amazonun girdiği bir piyasa da ne kadar dayanabilecek hep birlikte göreceğiz.