şükela:  tümü | bugün
  • türk sinemasinda bollywood ruzgari estirecek sermiyan midyat filmi.
    http://www.beyazperde.com/filmler/film-241104/
  • çekerlerken çok eğlenecekleri bir film daha, zaten sinema filmlerinin çoğunu bu amaçla kendileri eğlenmek için çekiyorlar.

(bkz: biz çekerken çok eğlendik)
  • oyuncu listesinde şafak sezer'den sonrasını okumadığım film. aman eksik kalsın.
  • kadroyu gördüğüm an paranın insanın fikir ve hareketleriyle nasıl çelişebileceğini bir kere daha farkettim. sermiyan midyat değil miydi abi gezi dönemi yaldır yaldır ortalarda dolanan? hükümete laf çakıp duran. şimdi gidip şafak sezer'le film mi çeviriyor yani? sen filmi yazıp yönet ve oyuncu seçiminde söz hakkın olmasın. söz hakkın varsa da git şafak sezer'i oynat. valla bravo tebrikler.
  • (bkz: preet bharara)
  • içinde bir adet şafak sezer barındıran film.
  • oyuncu kadrosu gerçekten heyecan verici bir film, burak satıbol, sermiyan midyat, bülent kayabaş, şafak sezer ( sapla samanı karıştırmamanızı rica ediyorum) umarım senaryo da bir o kadar eğlenceli ve güzeldir.
  • ev kiralarken/alırken dikkat edilecek hususlar konusunda yardımı olabilecek bir başka türk filmi. ev tutmayı düşündüğünüz muhitteki/ilçedeki sinemada 5 salondan 4'ünde bu* film oynuyorsa o evi tutmayın. nedenini anlayacak kadar zihnen erişkin olduğunuzu varsayıyorum. iyi günler.
  • türkiye'de ortalama bir erkek komedyen bulamayan sermiyan midyat'ın, oyuncu diye kala kala şafak sezer'e kaldığı film.

nerede canlı yayında gömleğini parçalayıp penguen tişörtüyle yandaş medyaya gününü gösteren sermiyan; nerde yanar döner, sarayda el etek öpen, gezi'cilere hakaretler eden şafak'la kendi yazıp yönettiği filmde oynayan sermiyan!

ne değişti?

youtube'a düştüğünde izleyip göreceğiz bakalım! ve soracağız sana: bu saray maskotuna kıyak çektiğin rolü koskoca tiyatro, sinema, dizi camiasında oynayacak başka adam mı yoktu?

o perdelerin arkasında ne film döndürüyorsunuz bilemeyiz ama bildiğimiz bir şey var. hatta emin olduğumuz. o da şu: gezi şehitleri ölümsüzdür
    geriye kalan sizler ise sadece hayal kırıklığı.

edit:hede
  • ilk teaserı yayınlanmış.

30 eylül 2016'da de gösterime girecekmiş.