şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yoldan çıkan oyun'un yazarları henry lewis, jonathan sayer ve henry shields'in yeni oyunu "the comedy about a bank robbery"nin türkçe uyarlaması. başrollerde serhat tutumluer, seren şirince ve bora akkaş oynuyor. prömiyer 12 ocak’ta zorlu psm’de. kalabalık, güzel bir oyun olacağa benziyor.
  • az önce izlediğim oyun, oyuncu performansları muhteşem, aralarda şarkı söyleyen kız tempoyu çok yükseltiyor , oyunda herkes büyük sahtekar, iplerle havadan yere indikleri sahne ulan broadway müzikallerinden hiçbir şeyimizin eksik olmadığını gösteriyor, teşekkürler bkm teşekkürler serhat tutumluer, seren şirince ve bora akkaş
  • bu gece, prömiyerinde izleme imkanı bulduğum oyun. çok iyi bir komedi oyunu. çok beğendiğim için bundan sonraki kısımlar bol bol övgü içerecektir, bilginize.

    bkm ve talimhane tiyatrosu işbirliğinde gerçekleşen oyun zorlu'da sahne alıyor. yönetmen lerzan pamir inanılmaz bir kadın, çok üst düzey bir oyun çıkarmış, kendisine ve işlerine zaten saygı duymamak imkansız. oyunun dekorları çok düşünülmüş ve üzerinde çalışılmış. prodüksiyon broadwayi, west endi aratmıyor. çok ilginç detaylar var dekor kullanımıyla ilgili, spoiler vermeyeceğim giden görsün anacım. kostümler, harika; gerçekçi, mantıklı ve yeterince sıradan ki bu da daha fazla içine girmemize yardımcı oluyor konunun. bu konuda da gül sağere bir alkış isteyelim. müzikler ise tolga çebiye ait. kendisi bu konuda bir marka zaten, kulağına sağlık.

    metin çok zeki bir metin, toplumun her katmanını güldürebilecek bir yapıda. uyarlama ve çeviri için de mehmet ergene sevgiler, saygılar. oyunculuklar ise bu metinle çok iç içe, koreografiler ve müziklerin kullanımı ise bambaşka bir heyecan katıyor. aralarda şarkı söyleyen diva derman çinkılıç hem çok iyi bir oyuncu hem de mükemmel bir şarkıcı. zaten oyuncuların hepsi bir harika, biri diğerinden daha fazla öne çıkmıyor. oyuncuların da ismini bir geçirelim: serhat tutumluer, bora akkaş, seren şirince, alican altun, kubilay çamlıdağ, mert aydın, güliz gençoğlu, ufuk tevge, anıl altınöz, bekir çiçekdemir. ilk oyun olmasından dolayı gerçekleşen aksilikleri o kadar güzel göğüsleyip doğaçlamayla işleri yoluna koydular ki... emeği geçen herkes çok yaşasın.