• --- spoiler ---

spor salonunda gulbin'in arkadaslariyla konusmasini duydugunda uzuldugu tek sey, gulbin'in seks icin "ok" demesidir. eger duydugu sey "seks cok iyi adam malin onde gideni" gibi bi sey olsaydi, gram uzulmez hatta gururlanirdi.

--- spoiler ---
  • bunca kadının neden ve ne amaçla bu adamla konuştuğunu anlamadığım bir karakter. adam sohbet edemiyor, paylaşamıyor, konuşmuyor, hayatta bir amacı ve üretimi yok, spora gidiyor eve gelip kadınlara yazıyor. hayatı ilkel düzeyse orangutanlar gibi yaşıyor. hayır bonobolar gibi. seks, mastürbasyon, yemek. adamın başka aktivitesi yok. kendini temizlemeyi biliyor ama yaşam alanını temizleyemiyor. kendisini besleyemiyor. o seviyede bir ilkellik. seks için görüştüğü kadınlar dışında dizi boyunca tuvalette mastürbasyon yaparken görüyoruz adamı. yani bu kadar ilkel ve yoksun bir karakterin kadınlar tarafından çekici bulunması aklımın akmadığı bir durum. var ama böyle tipler. “fucker” değil, ıssız adam değil. ilkel ve yetersiz tiplerin okumuşu bu adam.

ha, kadınların amacı seks ise amaca erişilmiş durumda. karşılıklı amaç seks ise sorun yok. fakat gülbin’in tepkisinden bir şekilde tek eşli bir ilişki içerisinde oldukları ortaya çıkıyor. sohbet etmeye ve paylaşmaya çalışıyor kadınlar bu adamla. mümkün değil. konuşmayı bilmesi bile mucize bu adamın. her ne kadar spor salonundaki olayda kadınlar doğruyu söylemiş olsa da her ne kadar diğer kadın bu adamı ciddiye almamış olsa da bir şekilde hala bu ilkellikle iletişim çabaları var. gerek var mı gerçekten bu kadar problemli ve iyileşmeye çalışmayan; iletişim kurmak istemeyen tiplerle vakit geçirmeye? hiç yok.

not: alican yücesoy mükemmel oynamış karakteri. koltuktaki oturuşu, bakışları, jestleri kusma isteği uyandırıyor ilk andan itibaren. tebrik ederiz kendisini.
  • bir ara ekrandan çıkıp beni de sikmeye yeltenecek diye korktuğum kral.
  • meryem bunalınca peri'ye gider.
    peri bunalınca gülbin'e gider.
    ve gülbin bunalınca sinan'a gider.

sinan sikiş zincirinin tepesindeki büyük beyazdır. sırtında tüm karakterlerin yükünü taşır. çetindir görevi, misyon adamıdır. millet sevdalısıdır.
  • kıymayı sevmez, portakallı keki melisa'yı yalamak için evinden eksik etmez.

ayrıca komşunun oğlu ercan ile anası arasında bir iş pişirildiği düşüncesi onu huzursuz eder.

dünya böyle işte sinan. sen milleti götürürsen ananı da komşunun oğlu ercan götürür.
  • tinder gold üyelik kullanıyordur
  • fucker bakışları meşhurdur.

(bkz: fucker bakışı)
  • açıkçası ben hiç yadırgamadım sinan’ı, uzun zamandır tanıyordum da biri akıl edip dizide oynattı. nihayet biri elini taşın altına sokup ne güzel özetlemiş son kuşak erkek modelini. etrafınıza bir bakın herkes biraz sinan. sex, skor, vücut geliştirme, kahve, hele hele sözlükte neyse sustum ben.
hesabın var mı? giriş yap