şükela:  tümü | bugün
  • evet, tüm gönlümle ifade ettiğim gerçeklik.

arkadaş bu sene beşiktaşımızı şampiyon yapmayacakları belli. iki senedir süren fırtınamız bazı kesimleri rahatsız etti tabi. en son fb maçında yaşananlar ortada. hakem katliamını geçtim, fb taraftarı ve yöneticilerinin beşiktaş'a yönelik saygısız ve saldırgan tavırlarını herkes gördü. bu sene bu fb takımı şampiyon yapılmaya çalışılıyor. net.

o halde ben bunların oyunlarına çomak sokmayı beşiktaşlı'ya yakışır bir tavır olarak değerlendiriyorum. madem ki beşiktaşımızın önü kesilecek ve fenerbahçe'ye yol verilecek, o zaman ben bir beşiktaşlı olarak bu sene gönülden galatasaraylıyım. hem galatasaray fb gibi de değil, beşiktaşımıza saygısızlık yapmayan, taraftarıyla olsun, yönetimiyle olsun bizi büyük takım olarak gören bir camia. üstelik gücü, etkisi de var, belki biz bunlarla başedemeyiz ama galatasaray bunu başarır. ve başarırsa da ne aziz yıldırım ne de yıldırım demirören o vazifede kalamaz. bu da beşiktaşımızın işine gelir.

ben böyle düşünüyorum. fikir vermek isteyen olursa dinlerim.
  • dostum beşiktaşlı demişsin ama bu bildiğin fenerli. şunu dinlersen ve zeka problemin yoksa olayı anlarsın.
    https://www.youtube.com/watch?v=hbvs2lplt8y
  • fanatik bir galatasaraylı olarak belirteyim o halde. trol mü değil mi çok sallamadan yazacağım. zira beşiktaş ile ilgili gerçekler hepsi bana göre.

ben beşiktaş'ı büyük takım olarak görmüyorum pek. 2 senedir ortada bir başarı vardır, doğrudur. ancak başarı sonrasında gelen tavır ve davranışlar büyük takım taraftarının yapacağı şeyler değil. bursaspor şampiyon olduğunda yapılan işlere benzer mesela. ya da başakşehir şampiyon olsa karşılaşacaklarımız buna benzerdir.

beşiktaş türkiye'nin 3. büyüğüdür. ortalama 10 yılda bir şampiyon olup, genelde manevi değerlerle ( efendilik, şeref, duruş vb. ) rekabet etmeye çalışır. yanlışlıkla 1 2 başarıya ulaştığı zaman ise gerçek yüzünü gösterir. kısaca beşiktaş küçüktür ama mide bulandırır.

tanım : (bkz: sen gelme ulan ayı)

edit : şunu da belirtmeden geçemeyeceğim. bu beşiktaşlı arkadaşlar "şöyle başarılıyız, böyle koyar geçeriz" vb şekilde konuştukları zaman olur da "hadi madem öyle biraz başarı yarıştıralım da keyfimiz yerine gelsin" derseniz size "sevinmek için sevmedik biz seni" adlı parçayı söylerler. ama sesleri güzeldir bak hakkını yemeyeyim.
  • çomarın algısı da hiç çekilmiyor.
    (bkz: bsg)
  • (bkz: allah akıl fikir versin)

(4 yıldız)
  • her hafta düzenli olarak galatasaray'ı, fenerbahçe'yi, beşiktaş'ı hem öven hem de gömen heil titsler adlı troll yine oltasını atmış; sazan bekliyor.
  • (bkz: el siki ile gerdeğe girmek)

siz çoksunuz ama biz fenerbahçeliyiz fazla kasmayın derim, zira hepinize yeteriz.