• lisede bilgisiyar labaratuarındaki pc lere yüklediğimiz counter strike oyununda tüm arkadaşlara bıçakla gelmelerini ve er meydanında silahsız dövüşmeyi teklif etmiştim. herkes bıçakla gelirken ben silahlarla gittim ve buluşma noktasındaki tüm masum arkadaşları taradım.
  • wow'da zararsız hayvanları kesiyordum eski serverda, deri çıkıyor diye...

şimdiki blizzlike takılıyor, deri çıkmayınca ellemiyorum. hoplaya zıplaya geziyorlar...

bir de punisher diye eski bir oyun vardı. bilenler bilir cezalandırıcıyı...

bu adam hızlı testeredir, oyun oynamaz, bölüf yapmaz...

işte bunun oyununda masum tiplerde de çeşitli "ceza"ları deneyebiliyordunuz, birkaç kez denemiştim...
  • nasıl gözden kaçar?

(bkz: remember, no russian)
  • half life'da insanlara patlayan böcek fırlatmak
  • gta vice cityde malibu katliamini hepimiz yapmışızdır. cs de italy haritasinda tavuk katliamı. age of empiresta köylüleri kurt ya da ayılara yem etmek. birde su var 4 arkadaş left4 dead2 oynarken cadıyı uyandirip bir kisiyi yem edip kaçmak. o an cadıya yakalanan kisinin bakışları adfhdh :)
  • mount&blade warband oynarken farklı bir yol çizeyim kendime diyerek oluşturulabilecek en şerefsiz nordic karakterimi oluşturdum. öyle bir şerefsiz ki onuru -65 falandı.

herneyse oynayanlar bilir ki, köy yağmalamaya ordunuzla giderseniz, köylüler size direnmezler. ancak ben köylüleri çift elli kılıcımla doğramak için ordumu bir yere yerleştirip, yanıma aldığım 5, 10 elit askerle yağmaya gidiyordum. onlar da direniyordu haliyle. ancak sonuçta tırpan ve taşla üstüme gelen yaklaşık 50 köylüyü kesiyordum.

beni bu iğrenç halimle derebeyi yapmak isteyen kalradya krallarının da ne kadar güç bağımlısı olduğunu o zaman anlamıştım. asıl zalim harlaus, graveth, ragnar, sancar ve hakim gibilerdi...
  • counter strike, rehineleri oldurmek ya da kalkan olarak kullanmak.
  • --- the witcher 3 wild hunt spoiler ---

geralt'ın keira metz'i önce ormanda afedersiniz deliler gibi sikmesi, bir kaç saat sonra da gidip gümüş kılıcıyla onu kesip biçmesi. sonra da o sürekli karizmatik olmak zorunda olan saçma sapan sesiyle "böyle olması gerekmiyordu" diyerek atına binip gitmesi.

--- the witcher 3 wild hunt spoiler ---
  • simste sevmediğim karakterleri 4 duvar arasına hapsedip ölmelerini beklemişliğim vardır.
  • (bkz: silkroad online) bilen bilir bu oyunda tiger girl ve uruchi adında özel yaratıklar vardı bunlar karakterle birlikte gidebiliyordu .bunları çıktıkları yerden çekerek uzaklara götürdüm. sanırım sw 3-4 gün sonra rest atmışlardı 3-4 gün boyunca kimse kesememiştir. buda böyle bir anımdı.
hesabın var mı? giriş yap