şükela:  tümü | bugün
  • evet, açıkça dile getirdiğim gerçeklik.

beni tanıyanlar nasıl bir beşiktaşlı olduğumu bilir, bilmeyenler de onlara sorup öğrenebilir. tamam biz de kendi çapımızda büyük bir kulübüz ama bu galatasaray başka bir camia kardeşim. adamlara bittiler, artık yoklar felan dedik ama adamlar sadece bir transfer döneminde süper kadro kurup şimdiden şampiyonluğu neredeyse garantilediler. şunu anladım ki gerçekten de yokluktan şampiyon olmuşuz iki sene. ligin sahibi gelince hemen topukladık.

doğruyu açıkça ortaya koymak lazım. ben şahsen gs'nin büyüklüğü karşısında eğiliyor ve saygılarımı sunmak istiyorum.
  • (bkz: anlıyorum)
  • olsa olsa ne halt olduğu belli olmayan birinin beyanıdır.

(bkz: #74157154)

sen git abilerin gelsin. tabi fetö'nün dizinden ayrılabilirlerse.
  • bir beşiktaşlı kimseye abi çekmez. senin ruhunda eziklik var onun için abi çekecek takım arıyorsun..! galatasaray kapansa fenere, fener kapansa başka takımlara abimsiniz dersin..
  • gerçekten bilmeye en çok ihtiyacımız olan bilgilerden biriydi. arkadaşımızın galatasarayı nasıl gördüğünü düşünmekten çıldıracak vaziyete gelmiştik ki, gelip abi gördüğünü açıkladı. artık tüm spor severler olarak rahat uykularımıza dalabiliriz.

-senin bu açıklaman çok şeyi değiştirecek delikanlı. var ol!

(bkz: sıkıntını sikeyim berkun abi)

özet: çok da sikimizde.

not: eski bir galatasaraylı olarak takımların amk size bir şey olmasın.
  • daha önce birçok defa başakşehir'li olduğunu beyan eden düşük zekalı troll'ün son beyanı...

zaten bizim ortamlarda soran olursa: "beşiktaşlıyım" dersin kim bilecek di mi? nasılsa sazan bir gs'li veya fb'li atlar.
  • adam sanki tiner yasaklansın demiş gibi tepki çeken açıklama. ayrıca doğru söze ne hacet..
  • utanmadan üstü kapalı şekilde galatasaray’ı fetö ile ilişkilendirmeye çalışan boş boğazları ortaya çıkaran başlık.yiyorsa açık açık yazın.karnınızdan konuşmayın.
  • (bkz: abiler)
  • sevimli troll heil titsler de geldiğine göre gs taraftarı gene umutlanmış. bu sefer fazla abartmayın sonra gelenden 3 gidenden 5 yiyorsunuz interneti kapatıp mağaranıza giriyorsunuz muhatap bulamıyoruz.