• linçten ziyade adli kanaldan hareket etmeyi gerektiren, suç eylemi içeren bir durumdur.

siber@egm.gov.tr adresine şikayet içerikli e-postamı yolladım.
    fantezi mi gerçek mi bilmiyorum ama artık adli birimler halleder bu ayırımı yapmayı.
  • gerçek veya hayal ürünü, bir kişinin böyle bir eylemi bu şekilde detaylı ve soğukkanlı anlatması normal değildir. hayal ürünü olsa bile okurken aşırı derecede rahatsız oldum.

amaç trollükse komik değil.

gerçekse o zavallı hayvana yaşattığın acının kat be kat üzerinde acı içinde gebermeni temenni ederim.
  • hayvanı üç kuruş para verip satın aldığı gerekçesiyle kendi malı gibi gördüğü için ve temelde bir canlıya işkence yapıp öldürerek ne hissedeceğini anlamak için böyle bir eylem gerçekleştiren bir geri zekalıdan bahsediyoruz. normalde kimseye hakaret etmek huyum değildir ama bunu gelip ballandıra ballandıra anlatıp nasıl olsa benim malım değil mi ya rahatlığında konuşma lüksünü kendisine hangi kanunlar veriyor. ahlaki ve etik değerleri geçtim. belli ki kendisinde mevcut olmayan değerlerden bir kaçı. ilgili birimlere kendisini şikayet edeceğim ve ekşi sözlüğün de bu konuda gereğini yapmasını rica ediyorum.

edit: ilgili yerlere şikayette bulunulmuştur ve sosyal medya kanallarında da bu entry'nin ve bu kişinin yayımlanmasını sağlayacağım.
  • psikopatlıktır!!!!!

gunes girmeyen eve giren adam bir canlıya işkence ettiğini itiraf ediyor. itiraf etmek de demeyelim, bayağı böbürlene böbürlene anlatıyor! yarım saattir ekrana bakıyorum yahu!

ne yapılır sana bilmiyorum, ama seni iyileştirmekten daha önceki derdimiz bir an önce seni toplumun içinden çekip almak. nasıl şikayet etmeli ne yapmalı? kamu davası açılmaz mı bu durumda? egm'ye mi yazmalı?

sahibi olduğu hayvanı öldüren pislik!
    can aksoy gibi bir pislik!

egm ihbar editi: "gönderdiğiniz e-posta sadece ihbar olarak gönderilmiş ise; ihbarınız değerlendirmeye alınacaktır. elinizde ekran görüntüsü, link, dosya ve başka bilgilerin olması durumunda tarafımıza iletmeniz çalışmalarımıza kolaylık sağlaması açısından faydalı olacaktır." ekran görüntüleri ve link paylaşıldı.
  • ekran görüntüleri:

https://eksiup.com/c7c0ace3551
  • kendini dexter sanan bir yazar beyanıdır. hayvanı kesip, işkence yapman ve kendi iç hesaplaşmaların sonucu bunun zararsız birşey olduğunu düşünmeni es geçerek, bu işi ilerletme düşüncenin çok daha ciddi bir konu olduğunu düşünüyorum. hayatında bunu olayın geri dönüşü olabileceğine dair hiç bir şeye inanmıyor olabilirsin ancak, bir başka canlının yaşam hakkını bu şekilde gasp ve insana yakınsayarak ilerlemek psikopatlıktır. umarım daha fazla gitmezsin...
  • hikayeyi göremediğim, danışıklı dövüş yapılmış gibi entryler ile bezenmiş, "karakter" yaratmaya çalışan bir ergen başlığı gibi duran başlık. kolay gelsin gençler.
  • agir orospu çocukluğudur
  • empati ve vicdan eksikligi psikopati olarak adlandirilan tehlikeli bir psikolojik rahatsizliktir.

bu yazar ergenligin verdigi triplerle psikopat gibi goruneyim, cool durayim, ilgi cekeyim hisleriyle mi bunlari yazdi bilmiyorum. durum gercekse oldurdugu zavalli hayvan icin ceza cekmeli ve tedavi altina alinmalidir - eger varsa tedavisi.
  • eğer bu gerçekten yaşandıysa diyeceğim o ki: hayatımda hiç kimseye beddua etmedim ama yüce rabbimden dileğim inşallah yaşattığını yaşamadan bu dünyadan göçmezsin. inşallah ölümün kolay olmaz, böğüre böğüre geberirsin. o hayvancağız da hiç bir zaman özellikle yastığa başını koyduğunda gözlerinin önünden gitmez umarım.

tanım: bir canlıyı işkenceyle öldürmek insanlık suçudur, ayrıca tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır.
hesabın var mı? giriş yap