• kendini dexter sanan bir yazar beyanıdır. hayvanı kesip, işkence yapman ve kendi iç hesaplaşmaların sonucu bunun zararsız birşey olduğunu düşünmeni es geçerek, bu işi ilerletme düşüncenin çok daha ciddi bir konu olduğunu düşünüyorum. hayatında bunu olayın geri dönüşü olabileceğine dair hiç bir şeye inanmıyor olabilirsin ancak, bir başka canlının yaşam hakkını bu şekilde gasp ve insana yakınsayarak ilerlemek psikopatlıktır. umarım daha fazla gitmezsin...
  • cidden böyle bir şeyi yapmış olduğuna inanamadığım yazar deneyidir. şuan sinirden ve tiksintiden terliyorum.

yaptılan kesinlikle psikopatlıktır. her ne kadar kendini ahlaklı ve çevrendekilerle iyi geçinen biri olarak nitelesende bu yaptığın insanlığa, canlı olmaya sığmayan bir iğrençlik ve psikopatlıktır.

genel olarak deneylerdeki hayvan kullanımına karşı olsamda bazı bilimsel açıklamalar, öğrenimler dolayısıyla yapılması gerektiğinin kanaatindeyim. fakat burada yapılan tamamen ''kendini keşfetmek'' adı altında yapılan pislikçe bir eylemdir. kendini başka konularda test etmen gerekirken böyle acımasız ve vahşice bir olayda keşfetmeye çalışmana ciddi anlamda diyecek söz bulamıyorum.

yaptığın işkenceyi detaylı bir şekilde anlattığını gördüğümde yaşadığım şok daha da büyüdü. 1-2 maddesini okuyabildim sadece.

umarım anlatılan gerçek değildir. her ne kadar inanmasamda...
  • psikopatlıktır!!!!!

gunes girmeyen eve giren adam bir canlıya işkence ettiğini itiraf ediyor. itiraf etmek de demeyelim, bayağı böbürlene böbürlene anlatıyor! yarım saattir ekrana bakıyorum yahu!

ne yapılır sana bilmiyorum, ama seni iyileştirmekten daha önceki derdimiz bir an önce seni toplumun içinden çekip almak. nasıl şikayet etmeli ne yapmalı? kamu davası açılmaz mı bu durumda? egm'ye mi yazmalı?

sahibi olduğu hayvanı öldüren pislik!
    can aksoy gibi bir pislik!

egm ihbar editi: "gönderdiğiniz e-posta sadece ihbar olarak gönderilmiş ise; ihbarınız değerlendirmeye alınacaktır. elinizde ekran görüntüsü, link, dosya ve başka bilgilerin olması durumunda tarafımıza iletmeniz çalışmalarımıza kolaylık sağlaması açısından faydalı olacaktır." ekran görüntüleri ve link paylaşıldı.
  • hikayeyi göremediğim, danışıklı dövüş yapılmış gibi entryler ile bezenmiş, "karakter" yaratmaya çalışan bir ergen başlığı gibi duran başlık. kolay gelsin gençler.
  • ekran görüntüleri:

https://eksiup.com/c7c0ace3551
  • linçten ziyade adli kanaldan hareket etmeyi gerektiren, suç eylemi içeren bir durumdur.

siber@egm.gov.tr adresine şikayet içerikli e-postamı yolladım.
    fantezi mi gerçek mi bilmiyorum ama artık adli birimler halleder bu ayırımı yapmayı.
  • agir orospu çocukluğudur
  • umarım başın belaya girer!
hesabın var mı? giriş yap