• keşke yapmasaydım denilen şeyler arasında akla geldikçe pişman olunan anılardan bir veya birkaçıdırlar.
    evde gördüğüm ve o anki korku ile hiç düşünmeden terlikle öldürdüğüm akrebi keşke bir kavanoza koyup insanlardan uzak doğaya bıraksaydım diyorum bazen.
  • herkes bence. yüzlerce sivrisinek leşim var.
  • beni de dahil ediniz
  • lisede iken okul biyoloji laboratuvarında sergilenmek amacıyla 1 yılan, 1 köstebek, 2 fare ( gele büyük devasa olanlardan), 1 kirpinin hayatına son verilmesine vesile olmuştum. yakalayan bendim. hayat alma başkasına ait.
  • her balık yakalamaya gidişimde bir çok canlının hayatına son veririm.
  • parktan çiçek kopardım.
  • yüzünüzü keselediginiz zaman bile yüzlerce minik böceği öldürmüş olursunuz.
    herkes bu çarkın içinde.
  • babannemin ısrarı üzerine tavuk kesmiştim, 13-14 yaşlarında felandım. bir kaç gece rüyama girmiştiler.
  • sayısız kere kurban kestim, hayvanları boğazladım.
    şimdi bana ibadet edebiyatı yapmayın. o salladığım satırları tek tek boğazıma sallanırken hayal ediyorum.
    pişmanım kınalı kuzular, eğer karşılaşırsak öteki tarafta hakkınızı aramayı ihmal etmeyin.

ek: bu yazılanlarda ne hata varki mesaj kutuma üşenmeden yazıyorsunuz 342536752437888523543 kere.
    et yemiyormusunuz arkadaşlar? ha işte o yediğiniz etin sahip olduğu bedenlerin önce boğazları kesiliyor, sonra sizin sofranıza geliyor. hiç olmazsa yazmadan önce bir düşünün. bu insan ne demek istiyor diye ve ona göre yazın. bu kadar mesaj mı olur. sanki hepsi evliya keratalar.
    komiksiniz. babasının, kurban kestiği için trafik kazası geçirip arabanın altında ezildiğine inananlar var içinizde.
hesabın var mı? giriş yap