şükela:  tümü | bugün
 • zeus düşmanımın başına bile vermesin. öyle pespaye bir düşkünlük, rezillik, taoculuk, dombililik.

  edit: benim de çaylak arkadaşlarım var. çaylak olsun yazar olsun bence "ben ekşiciyim" diyen herkes ekşicidir. ulu önder ssg'nin bize emanet ettiği bu topraklarda kardeşçe yaşamayı öğrenmeliyiz. yıllarca çaylaklarla kız almışız, kız vermişiz. haliyle aklı başında çaylağa saygım sonsuz ama gelip yıllar önce yazar olmuş benle kendini bir tutuyorsa orada bir sorun var demektir. herkes haddini bilecek!

  mühim edit: şu entry yüzünden yediğim küfür hayatım boyunca başka bir şeyden dolayı yemedim. inatla da silmedim. hatta bugüne kadar editlemeyi de düşünmüyordum ama artık bir edit şart oldu. her kelimesi "ben bir espriyim" diye bağıran entry'nin nasıl olur da bu kadar nefret uyandırdığını anlayamıyorum. elbette annemin karnından yazar olarak doğmadım. (ve ayrıca annemin mesleğiyle ilgili çeşitli tahmin içeren mesajlara da topluca cevap vereyim: hayır, yanılıyorsunuz.) çaylak/yazar arasında bir ayrım da gözetmiyorum. hatta hiç umrumda değil. ama ben pek iletişim seven birisi değilim. zaten yazarlarla da fazla haşır neşir olmuyorum ki çaylaklardan mesaj bekliyor olayım. ve tekrar altını çiziyorum; bu entry kesinlikle espridir. ama küçük bir gerçekliği de bünyesinde barındırıyor. her online komunitede hemen herkesle kaynaşma ihtiyacı hissedenlerden değilim. öyle olanlara da saygı duymakla beraber bunun bana anlamsız geldiğini de belirteyim.

  - çıkan kısmın özeti -
  herkes mesaj atıyor, ben anlamıyorum ki hangisi çaylak, hangisi yazar, ahaha.
 • ne basit dertleriniz var, bir insanın ufku bu kadar dar olamaz, olmamalı. insan olmanın varlığına hakarettir bu...

  belkide siz olmasanız kıyas yapıp değerli insanların kıymetini bilemeyecektik...
  her halinizle ibretsiniz, bununla övünecek kadar da ahmak.!
 • çok güldük cidden ya ne kadar da komik. kast sistemidir almış gidiyor.
 • (bkz: #74466086)

  daha yarım saat olmadı.
 • bu durumu bu kadar kasıntı hale getirecek kadar vasıfsız bir yazar olabilmek.
 • çaylakları ziyadesiyle rahatsız eden bir başlık. mesaj göndermek suretiyle memnuniyetsizliklerini belirttiler bana. herkes bir dönem çaylaktı unutulmamalı. onların sessiz çığlıklarını ben duyuyorum. çaylakların sesiyim ulan
 • çaylak olarak çok güzeliz arkadaşlar, kendimizi ezdirmeyelim.