şükela:  tümü | bugün soru sor
  • parçala beni.

şaka lan şaka. hep hayaller kurun siz, yok kız düşecekmiş, yok çaylaklar hemen veriyormuş bilmem ne. yok la öyle bişey. nasılsın hocam yazmış arkadaş. du bakalım kim çıkacak(:

üst edit: bu deneme 1-2-3 benzeri mesaj atanları direk uçuracak sözlük yönetimi, bilginize. az yaratıcı olun oğlum ya(:

edit: aha şu an biri parçala beni yazdı. esprili çocuklar da var demek içlerinde(:

edit2: seninle sosyalleşmek istiyorum, başaracağım yazmış biri de, oyhhşşşş(:

edit3: açacağım başlığı sikeyim. mesaj kutum patladı(:

edit4: misafir geldi, müsait olduğumda gelen mesajların ilginç olanlarını buradan paylaşacağım. ön bilgi; çaylaklar sapıtmış durumda, aman diyeyim(:

edit5: devam ediyorum ifşaya, çay koydumdu, gelsene(:

yorum: sağol almiim canım, çayla olmaz o iş.

edit:6 merhaba yakışıklı demiş bitanesi.

yorum: seni yerim(;

mesaj7: selam, hadi git. mesaj sıradan ama nicki fahriye vercen(:

yorum: seni de yerim(:

mesaj8: paramparçala beni.

yorum: sen ye beni(:

mesaj9: düşüyo böyle. ben düştüm mesela.

çok bilmiş, çok okumuş, yazar yapın bunu(:

mesaj10: hocam sözlükten düşüyormuş öyle dediler. bizi de paylaş nasibimizi alalım 4 yıldır çaylağız.

yorum: abazan seni.

mesaj11: selam aşkım, oyhşşş.

yorum: aşkını sikeyim(:

mesaj12: beni de parçalaaa.

yorum: parçala behçet’i öneriyorum.

mesaj13: kudurt beni.

yorum: ohhhşşş.

mesaj14: delik deşik et beni.

yorum: sakin ol şampiyon.

mesaj15: selam yakışıklı naber?

yorum: her kuşum eti yenmez kız(:

mesaj16: onay listesinde 39000. siradayim. beni yazar yaptir 1000 tl fisekliyim hemen.

yorum: 10000 tl’ye olur bu iş(:

mesaj16 devamı: hoslandigim kiza ekside yazarim dedim. baska birinin nickini kendi nickim olarak verdim. kiz acip adamin entrylerini okuyor. ıbnenin evladi da pustun teki cikti. kiz benden soguyor acil yazar olmam lazim. bana yol goster. ıtin kopeen olayim. kiz kaciyor.

yorum2: aklını sikeyim(:

mesaj17: seninle güzel manzaralı bir apartman dairesinde entry girelim mi yigidim ?

sen iste bitanem(:

mesaj18: merhaba, yüzbaşı kenan öztürk kalender ben, sefer görev emrinizle birlikte yarın sabah size en yakın askerlik şubesine teslim olun, kahvaltıyı suriyede yapacağız.

yorum: kenan komutan sen misin(:

mesaj19: ulan köftehor vajina üstünde fındık kıracan sana yaradı bu mesaj olayı

yorum: hayal gücünü seveyim(:

mesaj 20: geç gördüğüm ama beklediğim bir mesaj. ama teşekkürler almiim(;

mesaj21: beni hatırladın mı ? üstünde siyah bir t-shirt vardı kadıköyde bakışmıştık biraz ehehe :) uzun uğraşlar sonucu buldum seni. umarım pasifsindir oyşşş...

yorum: siktir git(:

mesaj22: kral! nickimi paylasir misin rica etsem? 15 dakikalığına ben de ünlü olsam :)

yorum:

mesaj23: fenerbahçe- beşiktaş maçı ne olur?

yorum: fener alır.
  • "götünüz kalkmış olm sizin"

artık ne kadar zamandır içinde biriktirdiyse nefretini.
  • bana da gerçekten mi yazmış demin biri. lan dur daha yeni açmışsın hesabı. az biraz entry gir trollemeden önce.

edit: yardım isteyen herkese elimden geldiğince yardımcı olurum. ama bokunu çıkartmayın lan!
  • "tamam kardeş mesaj kutusu çalışıyor mu diye kontrol ettim. uzayabilirsin"

bütün hevesimi kırdı oç
  • (bkz: düştü mü)
  • şahsım için soru şeklinde olan mesajdır.

"merhabalar çaylak olarak sormak istediğim bir soru var.çaylak hesabımın değerlendirme sırasına alınması için 10 tane entry gireli yaklaşık 3 4 ay oldu bundan sonraki süreç nası olucak acaba daha fazla entry girmem gerekiyor mu tecrübelerinizden bahsederseniz çok sevinirim. :)"
  • " çok seksisin abi "
  • “burs verirmisin”

edit: sikecem bursunuzu 100 mesaj mı atılır lan.
  • "ouokl" olarak aldığım mesaj.

yaratıcılık tavan. ne cevherler çıkacak bakalım*
  • bu daha hiç birşey, daha büyük şeyler olacak!

edit: denemek için özelliği aktif hale getirdim, bakalım neler olacak?

edit2: haha çaylaklar iyi ki varsınız. bu kadar hızlı reaksiyon almayı beklemiyordum. :)