şükela:  tümü | bugün
  • hayır bir kemal kılıçdaroğlu lafı değil. laf resmen bana ait. yüz bin kişi toplaşın, toplaştıktan sonra beni yeşillendirin başkanlığa adaylığımı koyayım, çılgın projemi gerçekleştirmek için de uygun zamanı alıp işe girişeyim.

çılgın projem şu, dolayısıyla ankara'ya denizi de getirmiş olucam. çılgın projem, açıklıyorum bak. hadi daha fazla yıpranmayın, çılgın projem kanal türkiye. akdeniz'i bir kanalla karadeniz'e bağlayacam. ankara'dan geçerken de sağlı sollu genişleyip bir deniz ortamı yaratacam, sonra ver elini karadeniz.

bak şimdiden söylüyorum, hiiiiç benim aklımdan geçmişti valla, ben düşünmüştüm lan bunu gibi zevzeklikler yapmayın. söz uçar yazı kalır. düşündüyseniz buraya yazsaydınız. ya da noterden onaylatsaydınız. ben günlük tutuyordum oraya yazmıştım safsatalarına karnım tok.

bu vesileyle bir çok il kupon il haline gelecek. bana verdiği oy yüzdesine göre hangi illerden geçeceğime karar vereceğim.

bu kanal geçen il halkı kanaldan avladığı taze balıkları yiyebilecek. kanal dediğime de bakmayın istanbul boğazından geniş olacak. onun üzerine 50. asma köprüyü de ben kuracağım. adını da selahattin eyyubi köprüsü koyacağım. 49. köprüye malkoçoğlu köprüsü dedim bile.

valla örgütlenir misiniz? kulaktan kulağa mı oynarsınız? kampanyalar mı düzenlersiniz? bulun yüz bin imzayı ben buradayım. hazır ve nazırım. görev aşkıyla yanıyorum. size hizmet için tutuşuyorum.

stockholm sen de mi kulunuz.

evet ben de.

dip not: yap işlet devret bağlantılarım tamam. ön projem hazır.
  • akıllara belediye başkan adayı hayri gülle'yi getiren proje.
  • istanbul boğazı orada dururken kanal istanbul zihni sinir projesi olmuyor, ben akdeniz karadeniz bağlantısını sağlıyorum bu zihni sinir projesi oluyor.

desteklerinizi bekliyorum sevgili artvinli'ler.
  • hazır olmuşken işin içine kızıldeniz ve hazar gölü de katılırsa tam destek vereceğim proce. böylelikle hazar'ı göl olmaktan çıkarmış, bölgedeki tüm büyük denizlere bağlamış oluruz, hem de kızıldeniz - akdeniz arasında hat açılırken ister istemez çıkacak petrolü de cebe indiririz. kızıldeniz'den akıntıyla gelecek sıcak sularla da doğu anadolu ve güneydoğu anadolu bölgelerini ısıtarak enerji sarfiyatını da aza indiririz.

müthiş proce. ben varım. stockholm sen de mi for president. one nation stockholm sen de mi.
  • trabzonlu yazarların müthiş desteği ve talebiyle 51. asma köprünün adına pontus köprüsü olarak karar verdim. karadeniz bağlantısı trabzondan olacak anlaşılan.

nerdesiniz artvinli'ler?