şükela:  tümü | bugün
  • sevgili günlük,

bugün hava yine boktan, zaten içim sıkılıyordu, hava da tuz biber oluyor.
    biraz bıyığımla oynadım, bıyığımı sevdim ama kar etmedi.

bir şeyler eksik, kendi kendime soruyorum ne eksik diye, cevap vermek istemiyorum, gözlerim doluyor.
    oğlanı arıyorum bizim, ona soruyorum ne eksikliği bu diye, "anlamadım babacığım." diyor.

eşşooolusu!
    (babası hariç tabii ki.
    hahaha, kendime laf ederim mi sandın?
    mümkün değil.)

o da anlamamış-mış!
    bi boku anladığını görmedim bugüne kadar zaten!

onu yaparken yapı malzemesinden çalmadım diye hatırlıyorum ama, emin de olamıyorum işte.
    eski alışkanlık ne de olsa, sigara tiryakisinin masadaki çakmakları istemsizce ceplerine doldurması gibi bir şey benimksi.

off...
    bahar geldi ama eskisi kadar mutlu olamıyorum artık.
    sanki güzel günlerim mazide kalmış gibi hissediyorum.

bahar geldiğinle "onunla" telefon konuşmaları yapardık.
    geleceğe dair planlar kurardık...

aramıyor artık.

ayrıldık be günlük.

zaten ne zaman günlük yazmaya başlasam, biliyorum ki yalnızlaşmışım, biliyorum ki yaptıklarımı ve yaşadıklarımı anlatacak kimsem kalmamış, dayanaklarım tükenmiş ve ben sadece kendimle dertleşiyorum.

moralim bozuk.
    mağduriyetten ölmek üzereyim.

gidip bizim hanım'ın cüzdanından biraz para aşırıp ayran alayım bari bakkaldan.

aslında param var ama, aşırılmış parayla alınan ayranın dadı bir farklı oluyor günlük. ahahah.

sonra da gidip adalati falan sağlamam gerekiyor, yoksa işler bozulur, çalışmak lazım değil mi?

hoşçakal günlük.
  • sevgili günlük, bugün yine kazanan herife bok attım, ben varken nasıl olur lan nasıl? o kadar reklam yaptım, afişlerimi milletin tuvaletine sokacaktım yakında, medya zaten bende. ulan her kurumu ele geçirdim, bu millet bana tapıyor (bu aralar tapma olayını sorgluyorum gerçi) ama nasıl? ne yapayım şimdi polislerimi bu bana oy vermeyen orrrospu çocuklarının üzerine mi salsam? yok lan ya iç savaş çıkar da beni de gebertirseler? yok yok başka bişey yapmam lazım, sikicem demokrasiyi kim uydurdu acaba bunu? keşke bu milletin seçim şansı falan olmasa, siz kimsiniz de seçim yapıyorsunuz hadi size bu şansı verdim neden beni seçmiyorsunuz? gerçi bu seçimde yoktum ama millet benim için basıyo bu partiye. bi de şu kazanan herif sakin sakin konuşmuyor mu kafayı yiğcem, benim çıkardığım mal da salak salak şeyler söylüyo, keşke şu herif bende olsaydı, notların hepsi 0 olan çocuğu dersten geçirmeye çalışan baba gibi hissediyorum yeminle. rakibe bok attıkça geri tepiyo, bi de bilgili pezevenk, her boku biliyo maşallah. çıldiriciim. hergün oy saydırmaktan da yoruldum, pezo kazanmış, milyon kere saydırdık yok, değişmiyo sonuç belki mürekkep kayar bişey olur diye bakıyoruz, kaymıyor. yakında çıkıp 'ammınıza koyarım haa benim lan bu ülke sıkıyosa karşı çıkın' diğcem, diğcem de bu sefer sikik ekonomi iyice batacak, herife de iftira attıkça güçleniyo sanki şu ekibime söyliyim de yeni teröristler türetsinler terörist dağarcığım bitti lan. neyse. biraz şu diktöterlerin hayatını izliyim.
  • sevgili günlük,

bugün bi çılgınlık yapıp bütün sosyay medyayı kapatmaya karar verdim. *