şükela:  tümü | bugün
  • sol framede abuk subuk kelimeleri görüp entel götüm tavan yapsın diye her tıklayışımda geriyekaldi19karakter isimli şahıs tarafından açılan başlıklarda yazan yazı. yok o değil alfabetik gidiyor bi de. x harfini merakla beklemekteyim.
  • bir ekşi sözlük yazarı değildir. **

edit: daha dogrusu yazar olan "bir ekşi sözlük yazarı" değil; "bir eksi sozluk yazari"dir.
  • kendisi adina entry girilmemis, el degmemis yazarlari tanimlama ihtiyaci duyan zihniyetin yaptigi komplike tanimlama
  • genelde bu cümleden sonra da yazarın neslini belirtir...
    (bkz: kmj)
  • sözlükteki belkide en itici yazı. adınıza girilen tek giri bu olunca daha da bir göze batıyor haliyle..
  • bazı yazarların nick altında yazan tek yazı. benim öyle mesela. "neydim lan ben" şüphesine düştüğüm an gidiyorum nick altıma, bakıyorum. "he doğru, bir ekşi sözlük yazarıydım ben" deyip, rahatlıyorum.

edit: artık bu yazmıyor yalnızca. holley.
  • bana reva görülmeyen sıfat. acaba biri yazdı mı diye günde on kere bakıyorum nikaltıma, tık yok.. belli ki olmamışım daha..

edit: teşekkürler unnatural kardeş ! artık ben de bir ekşi sözlük yazarıyım :)) oley be !.. çok mutluyum..

bi edit daha: oha! bana "oldun" diyen tek adamı da uçurmuşlar.. eee benim yazarlık işi n'oldu şimdi?
  • çaylak adaylarına almalarını tavsiye ettiğim nick.
  • ssg tarafından nick altıma girilmesini umut ettiğim aydınlatıcı düşünce.
  • gereksiz nickaltı yazılarının en klasik cümlesi. * ismi başka anlamlarda kullanılıyorsa yazılır elbet ama normal bir nickaltına yazacak en yaratıcı cümleniz buysa yazmamanız daha iyi olur çünkü nickaltına bakan herkes onun yazar olduğunun farkında.