şükela:  tümü | bugün
  • sizin için özel bir erkeğe alınabilecek hediyelerde bugün,
    malzemeler:
    bir adet kart
    bir adet kalem
    bir miktar renkli kağıt
    bir adet hediye kutusu
    bu ne be diyeceği komikli saçma sapan bir hediye.
    hazırlanışı:
    kartımızın üzerine dilek kartı yazıp hediye kutusunun içine yerleştiriyoruz. üzerine simli mimli kağıt kırpıp gizliyoruz. onun üzerine de saçma hediyeyi koyuyoruz.
    bu şekilde hediye edip ilk hediyeyi gördüğünde gülüşüp onu hediyesinin o olduğuna ikna ediyoruz. hayal kırıklığına uğrattıktan sonra asıl hediyesinin kağıtların altında olduğunu söylüyoruz. evet dilek kartı yazılı kart asıl hediyesi. bu kart bu kişinin bir dileğini yerine getireceğiniz anlamını taşır. dilekler ucu çok açık olabileceğinden kişiye yakınlığınıza göre kabul ettiğiniz bir dileğini gerçekleştireceğiniz şeklinde uygulanabilir. bu hediye onun dileklerini öğrenmeniz ve yakınlık kurmanız için ideal bir hediye gibi. bir taşla iki kuş.
  • atki ormeyin, atki ormeyin, atki ormeyin...
    gerekli oneriyi verdigime gore, maddi durumunuz iyiyse guzel bir saat veya guzel bir kalem hos olur, erkeklere yakisan aksesuarlar bunlar. orta halli bir sey alacaksaniz en guzeli basic bir kiyafet almak, kisin sicak tutacak seyler...

yillardir, yilin bu zamanlari dogumgunu hediyesi bakardim eski sevgilime, subatta dogum gunu vardi. hem sevgililer gunune hem de dogum gunune hediye bakmis olurdum. gerci zaten hak etmedi. atki ormeye de kalktim, biraktim, insan degmeyince hissediyor. yapasi gelmiyor icinden. ben yine de karakterime yediremeyip sinir sikismasi olan bacagimla zar zor bir kazak almistim gecen sene. keske almasaydim ama iste ben o insan degilim. hak etmiyordu ama ben dogrusunu yaptim. ben o insan, o karakterde bir insan degilim demis miydim?
  • özenle hazırlanmış bir hediye paketinin içerisine konulmuş, bir adet odun veya salatalık olabilir. hem çok orijinal hem de çok tatlı bir hediyedir efenim. deneyin bakın çıldırıyorlar.
  • güzel bir bakış
  • duygu dolu bir mektup
  • hediye olarak beni mutlu edecek birşey yok. küçük bir pasta üzerine tek mum, sıcak bir gülüş, içten gelen bir öpücük ve sevildiğini hissettiren kucak dolusu sarılma. hediyenin kralı bu olur benim için.
  • elektronik olsun çamurdan olsun..
  • kesinlikle saat veya parfüm almayın. elektronik eşya da almayın. gömlek, pantolon falan da almayın. aldığım bu tip hediyelerin tamamı evin bir kenarında çürümeye terk edilmiş vaziyette duruyor. karşınızdakinin ilgi alanına göre, sadece ona özgü bir hediye almaya çalışın. güzel bir hediye seçebilmek için takip ettiği sayfalara, beğendiği şeylere birkaç dakikalığına bakmak bile yeter çoğu zaman.