• öncelikle çoğu kadın için beğendiği, istediği bir erkekse hoşuna gideceği tam tersine nefret ettiği, hiç beğenmediği biriyse de "ayy iğrençç" diyecekleri bir aktivitedir.
    hayır bir makine olsa mesela bugüne kadar seni düşünerek masturbasyon tüm erkekleri kadınlar görse kim bilir ne süprizler olurdu?bir kere;
    düşünün kimlerin fantezi kaynağı oldunuz?
    mesela nerede yaşandı bu olay?
    nasıl bir şekilde olaya girildi?
    hangi pozisyonlar denendi?
    sizi o an nasıl hayal etti? konuşmalar, tip vb.
    birde hiç beklediğiniz birisi mesela. hayatta aklınıza gelmeyecek.

- bari sen yapma harun abi.
    +ne yapalım güzelim elimde malzeme kalmamıştı. bir değişiklik olsun dediydim.
    - e madem öyle niye 5 kere daha yaptın.
    +e çok beğenilince seriye bağladım.

bu sadece kadınlar için geçerli değil yalnız. hadi adam eşcinsel ise. onu da düşünmek lazım.
    - e yok artık harun abi.
  • - ahmet bi tükür bakam şu avcuma.
    - cemil abarttın ama sikicem trakanı şimdi.
    - len şu dergiyi tut bari.
    - abi siktir gitsene ya !!
  • peçetenin kaderidir.
  • herhangi bir özel çaba gerektirmez...
  • bacak veya göğüs dekolteli kıyafetle kuaföre falan gittiğinizde, çırak çocuğun size bakıp gördüklerini daha sonra kullanamak üzere kayıt aldığını anladığınız durumdur. insanı küçültecek bir durum olduğunu düşünmüyorum. insanların hayallerine de müdahale edilmez ki.
  • kadın için hiç sakıncası olmayan durumdur.
    hayır, bıdı bıdı edenler bana bir açıklasın, ne kaybediyorsun ki.. bilakis birini mutlu ettiğin için mutlu olmalısın bence. biraz hümanist olun ya!..
  • insanoğlu çeşit çeşit, her insan her gün değişiyor, zevkler değişiyor arananlar değişiyor vs.

dolayısıyla dünyanın en çirkin insanı da olsanız en güzel insanı da olsanız, şu veya bu özelliğinizle bi gün bi adama mastürbasyon malzemesi olma olasılığınız %100 e çok yakındır.

birine rüyasında sizle seviştiği için kızamayacağınız üzere, şahsınızı mastürbasyon malzemesi olarak kullandığı için de kızamazsınız, kızmamak gerekir. biri bilinçli biri değil diyene de, 'takma sen, bilinçli olanı çok daha hayırlı. bilincin altından ne çıkacağı belli olmuyor' derim. neticede adamın ne istediği belli.

peki peki, sevgilinizin başka kadınları düşünerek/izleyerek mastürbasyon yaptığını keşfettiniz diyelim, bu durumda ne olacak? "aldatma zihinde başlar" diyen modern insanlardanız değil mi? e al sana aldatma o zaman en kralından.

tabulaştırılmış garip mevzular bunlar, üstünde durmamak gerek çok fazla
  • telif hakları yasası düzgün işlediği zaman, seksapeli yüksek hatunlar için paraya para dememek anlamına gelecektir.

(bkz: 31 çekerken düşünülen kişiye telif hakkı ödemek)
  • bir erkeğin erkek kankası gibi göreceği kadar itici bir tip olmamak.
    bir erkeğe aşk acısı çektirebilecek kadar çekici bir tip olmamak.
  • umut sarıkaya'nın halk arasında gülücüğe odaklan diye bilinen efsane karikatürlerinden birinde, en basit haliyle örneklenen olay.
    http://galeri.uludagsozluk.com/…e-odaklan_32283.jpg

\\\link yenileme///
hesabın var mı? giriş yap