• ses en önde giden detaydır. karizmatik erkek sesi diye bir şey var. güzel yemek yapması da bayağı etkileyici olabilir. güzel dans eden erkekler siz de bir adım öndesiniz.
    fizik dediğin zaten bozulan bir şey. ama klas bir erkek hep havasını, duruşunu korur, ilgiyi kapar.
    karaktere gelirsek zaten zeki, kibar olmayan erkek fiziği iyi olsa da bir şeye yaramaz.
    entelektüel, kendini geliştiren bir erkeğe de artı artı artı puanlar tabi ki.
    herkesin bildiği kalıbı yazmayı unuttum; kadınlar kendini güldüren erkeklerden hoşlanır.
    son olarak feminist erkekler çok gözüme giriyorsunuz.
    bunların hepsine sahipseniz kendinizi müzeye kapatabilirsiniz. tek kişiye kendinizi vermeniz topluma haksızlıktır.
  • kadınların neden bu şekilde kılıflar uydurduğunu anlayamadığım bir başlık daha.
    kadınlar için para her zaman ilk kriterdir.

zengin çocuk bulamayan kızlar ulaşabildikleri kümeden önce yine mali kriterler olmak üzere belli bir eliminasyon yapıp devamına yürürler. tabi bu da eliminasyon yapabilecek kadar gideri olanlar için geçerli, o da yoksa artık bulabildikleri aday onlar için en iyi adaydır. sonrasında bu eldeki tek aday için kılıf bulma çalışmaları başlar.

sesi güzel, omuzları geniş, işi iyi, çok kibar, komik vs vs.

lütfen birbirimizi kandırmayalım.
  • ‘kadınlar için para her zaman ilk kriterdir.’ diye bütün eminliğiyle konuşan arkadaş; paraya tapan kadın sayısı kadar erkek sayısı da mevcut. bütün kadınları aynı kefeye koymak yanlış. demek ki sen paran dışında hiçbir şekilde ilgi çekemiyorsun da bu kadar eminsin bundan, o da senin sorunundur.

neyse, başlığa dönecek olursak fizik dışında bir erkeği sesi ve kokusu çekici yapar. başka da bir kriter yok zaten çekici yapabilecek benim gözümde.
  • “kıdınlır için para ilk kriterdir.” yazmış ya uzun uzun da anlatmış. önce başlığı bir oku.

şimdi arkadaşım şöyle anlatayım; kadın sende beğenecek bir şey bulamadıysa ve senin de paran yoksa “bütün kadınlar paraya bakıyor abi ya” diyerek kendini rahatlatabilirsin tabi ki. fakat konumuz “çekicilik”. sadece para hiçbir erkeği çekici yapmaz ama sugar daddy niyetine parasını yiyecek kadınlarla doldurur etrafını ha diyorsan ki ben öyle aşırı çekici hissederdim orasını bilemem.

bana göre bir erkeği fiziği dışında çekici yapacak detaylar: zekası, ses tonu, güzel kokması ve kibar olması.

edit: başlık “kadınlara göre, erkeği fiziği dışında çekici yapan detaylar” değil yani senin fikrini soruyor, kapiş?
  • yanındaki kadının fiziğidir.
  • güzel bir müzik zevki, tarih ve sinemaya ilgisi.
  • öyle bir sesi vardı ki, canavara bindiğinde kasırga olurdu, ülkeyi yerle bir eder, kadavraları bir lokmada yutardı. gök gürültüsüydü, yangındı, patlamaydı, yer yarıldığında oluşan çatlaktı. yaralı kalplerin şifası, asil bir varisin gelişiydi. dinlendirici uyku, coşturucu tutkuydu. taşkındı, haz dolu yaşamdı.

öyle bir sesi vardı ki, maviydi, ılık ılık akardı damarlardan. yeşildi nefes aldıran, beyazdı en safından, sevdaydı en karasından.

öyle işte. ses mühim.
  • sayılabilecek bir sürü detay olmasına karşın öncelik gülüşüdür. o güzel gülüşü gözümün önünden gitmediğinden ve her güldüğünde bir daha gül diye içimden dilediğimden şu an başım dönmüş durumda ve başka bir şey düşünememekteyim.
  • (bkz: para)
    kimse yazmamış ilginç.
  • ses tonu çoğu zaman fiziği görmezden geldirir.
hesabın var mı? giriş yap