şükela:  tümü | bugün
 • tek yolu "ba$kasından ho$lanıyorum" demektir.bu cümle erkeği di$iden olabilecek maksimum uzaklığa itecektir.erkek kafasına takmaya devam edecektir ancak daha fazla sevmeyecektir*.
 • direkt olarak hayir cevabi verildiginde erkek en kisa surede atlatir. kizlarin dikkat etmesi gereken husus; kizlarin hayir dedikten sonra erkege karsi davranislarinda adami kirmamak dusuncesiyle meydana gelebilecek yavsamalardir. yavsama gerceklesirse iliski boka sarar. (bkz: boka sarmak)
 • gerçekten seven bir erkeği kırmadan reddetmek mümkün değildir. imkansızdır, anlamayanlar için ingilizcesi: "impossible". reddeder iken tüm çabayı, özeni, hassasiyeti göstersenizde; erkek kırılır.

  not: beyhude bir başlık olmuş, beyhude bir entry girdim.
 • imkansıza yakındır. erkek sevgisini acık acık karsısındakine soylediğinde, alabilecegi en iyi karsılıklardan biri de, kızın sessiz sedasız erkegin gozlerine attıgı masum bakısı olacaktır ki bu bile erkegi kırabilir, üzebilir, gizli gizli aglatabilir.

  (bkz: based on a true story)
 • erkek denilen varlık egodan ibaret olduğu için imkansız olan bir tutum, davranış.

  edit: ego bilmediğimiz bir dilde, ya da uzak bir galakside argo olabilir ama sanıyorum bildiğimiz dillerde argo sayılmamakta, dolayısıyla bu entry kimseye değdirme amacı taşımamaktadır. ben mi yanılıyorum? beyler?
 • - hayatım ketçapla mayonezi uzatır mısın?
  - olmaz recai. doktor yasakladı biliyorsun. karaciğere zararlı şeyler yememen gerekiyor. üstelik bunların nasıl yapıldığını bilmiyoruz. arena'da gösteriyolar bak; ne kadar sağlıksız ortamlarda üretildiklerini. bu yüzden yemen daha da sakıncalı olur..
  - iyi be tamam sus..
  - seni kırmak istemiyorum recai. o yüzden yani, yanlış anlama. yani bunların yapıldığı yerlerde böyle fareler cirit atıyor. o bakımdan..
  - lan sus.. yemiycem tamam.. sus..
 • siz ne kadar kırmamak için uğraşsanız da kırılmak için elinden geleni yapan, "hadi tek tek anlat bakalım neden istemiyorsun beni" gibi cümleler sarf eden, hatta "evet evet kır beni kırılmak istiyorum" dercesinde bu sebepleri öğrenmek için yırtınan erkekler de mevcut ne yazık ki. sonra "yeter beaa al işte bunlar bunlar" diye sayınca da çok kırılıyorlar tabii, ama kendileri kaşınıyorlar.
 • bir erkekseniz üzgünüm ben heteroseksüelim demek yeterli olabilir...
 • uzun vade de düşünürsek en kırıcı reddediş, o erkek için en kısa ve acısız bitiştir. dolayısıyla uyuz olduğunuz erkekleri reddediyor gibi yapıp da reddetmezseniz daha çok zarar verirken, değer verdiğiniz birini reddederken, kısa, keskin ve kararlı olmanız her şeyi kolaylaştıracaktır.