şükela:  tümü | bugün
  • uzun uzadıya listelere gerek yok. bir erkeği mutlu etmek için basit düşünün ve sırtını kaşıyın yeter.
  • çok fazla yorulmaya düşünmeye gerek yoktur mutlu etmek için. kırmızı eti bol yemeklerle karınlarını doyurur, aksatmadan düzenli bir şekilde sevişirsiniz gayet de mutlu mesut yaşarlar.
  • *starting box'tan güzel*** çıkmak.

sonra bütün yollar roma'ya çıkar zaten. ha doğuştan ballı, çekici değilsen havaya su püskürsen yaranamazsın o nedenle yol aramaya kalkma, yoluna git.
  • listeye baktım, bir amuda kalkmadığımız kalmış ; vay anasını...

basit aslında ; hem her dediğini yap, hem hiç bir şey yapma.
  • 1) kendin ol.
  • 1- karnını doyur
    2- tv'nin kumandasını ona ver
    3- önünden çekil

bu kadar....
  • birazdan buralar kadınları aşağılayacak, sadece cinsel bir obje olarak varolmalısın biz her istediğimizi yapalım ama eve geldiğimizde de kurulmuş makine gibi ol minvalinden yazılarla dolduracak olan listedir.

herkes farklıdır, at sahibine göre kişner, allah dağına göre kar verir atasözleri boşuna söylenmemiştir, dağılabiliriz.
  • dave chappelle reyisin hakkında şöyle buyurduğu konu;

-sürekli olarak kadınlar tarafından yazılmış "bir erkeği mutlu etmenin 100 yolu" şeklinde kitaplar görüyorum. aslında yapılması gereken 4 şey var;

1)suck his dick,
    2)play with his balls,
    3)fix him a sandwich
    and 4)don't talk too much.
  • (bkz: cosmopolitan bile vazgeçti hala mı bacım)

birini mutlu etmek için x maddelik listeler uyguluyorsanız o erkekten / kadından size bir yol olmamıştır / gelecekte de olmayacaktır. lütfen gözyaşlarımızı çocukların erişemeyeceği yerlerde höykürelim. bu kadar maddeyle dukan diyeti ile bile daha mutlu bir ilişkiniz olur.

- "onu mutlu etmek için futboldan tiksindiğin halde, bütün mal arkadaşlarını eve doluştur, cips yiyip yağlı ellerini koltuklara sürsünler. lan benim bu tiksindiğim şeye hasta olan herifle ne işim var deme, deme öyle mukaddes"

+ ooouvvv bok. kadife eşofman altına topuklu terlik de giyin bari.

ha şunu bilin. iş güç var.