şükela:  tümü | bugün
  • soyle bir seydir

tanim: sosyo-psikolojik acidan degerlendirilirse, bir ispikcinin entry degistirttiginde hissettigi duygularin benzeri hislerdir.
  • erkeğe karşı hiç bir şey hissetmiyorsa üzülür genelde. reddettim hunharca diyorsa vardır neticede bir duygu.
  • reddettiği erkeğe göre değişen hislerdir.

eğer çok sevdiği bir arkadaşı ise o kişi için üzülür. ona karşı nasıl davranması gerektiğini beyninde sorgular durur.

hareketlerinden hiç hoşlanmadığı ve nefret ettiği bir insansa bir an önce kurtulmak ve uzaklara gitmek ister.

aslında hoşlandığı ama beraber olmasının mümkün olamayacağı durumlarda ise içten içe kendini yer bitirir kız milleti. reddetse de aklı kalır. "acaba bir daha arar mı?" diye sorar durur. çok kötü bir durumdur.
  • her erkeği kabul ederse kaşar, reddederse g*tün havada algılanması durumu. mevcut ülke zihniyetinde durum bu...
  • bir kızı reddeden erkeğin hissettikleri kadar karmaşık değildir sanırım,
    - iç ses 1 : lan etmese miydim,
    - iç ses 2 : yok lan iyi yaptın boşver :)
    - iç ses n : aslında gideri vardı :p
  • gelecek vaat etmiyorsundur**,reddeder.üzülüp üzülmediği hoşlanma durumuna bağlıdır.
  • -benimle çıkalım mı durusu?

+olum senin adın ziya lan! bu bi kere eşyanın tabiatına aykırı. üzgünüm.

-ziya'dan ziyade kadın olsaydım orospu olurdum ben durusu. kimseyi geri çevirmezdim. zayi ettim kanka modunu da.

+ziyanı yok ziya. çay şöyle şurdan.
  • böyle şeyler. ne sandınız?

(bkz: next)
  • bana asla ama asla zafer kazanmış hissi vermeyecektir, içten içe üzülürüm keşke arkadaş olarak görseydi beni derim. ama mevzu kazık atıp giden sonra dönen eski sevgiliyse o zafer kazanmış hissi sadece kızlarda değil herkeste olur.