şükela:  tümü | bugün
  • yoktur, hiçbir şey vazgeçilmez değildir.
  • tek bir tanedir. o da kadını siklememesidir. zaten kadını önemsiyorsa kendisinden kolaylıkla vazgeçilebilir.
  • ,,aksam hali saha macinda kalecimiz olur musun?,, sorusunu hic dusunmeden ,,abi o nasil soru? tabii ki olurum,, diye yanitlamasi... bitanesin haci.
  • yerkurenin en iyi kalplisi olup sana kendini dunyada en ozel kadın hissettirip ustune duygusal, yakısıklı, karizmatik, zeki, kulturlu, romantik, eglenceli, sevecen, agır abi, tatlı sert, catlak, sadık, baglı, vefalı -ulan saydıkca sayıyorum, iyi mi? ahah-, gorece dominant, sahiplenici, az bucuk modern az bucuk geri kafalı, ailesine baglı, seker gibi, sevgi dolu, insaniyet dolu, vicdan dolu, mukemmeliyetci ve pek tabi biraz sımarık olması -ama bu da kararında olacak, asırı sımarık da fena bir sey. ne oyle kız gibi kaprisli filan ahah- bakımlı, temiz, titiz de olabilir ama soyliyim ben cok pasaklıyım, neyse beni de daha temiz olmaya tesvik eder belkim. bir de benden daha az catlak olup tutarlı mantıklı damarı olursa var ya, var ya.. bir sey yapmam gerci. analar neler doguruyor der uslu uslu onume bakarım. ahah.
  • (bkz: istikrar)
  • takım elbise kravat giyilen bir meslek
  • erkeğe değil onu vazgeçilmez olarak gören insana dairdir.
  • kadinini vazgecilmez gormesidir.
  • yuzunuze bakmamasi, surundurmesi. hep gelecekmis gibi durup, hic gelmemesi.