• dürüst olmak, sadık olmak, çok sevmek, iyi olmak kesinlikle bunlardan değildir. bu nitelikler sizi hep yedekteki ikinci kişi yapar.
  • tek bir tanedir. o da kadını siklememesidir. zaten kadını önemsiyorsa kendisinden kolaylıkla vazgeçilebilir.
  • babam olması.
  • yoktur, hiçbir şey vazgeçilmez değildir.
  • kontrollu gerilim yaratabilme ozelligidir. kadinlar kontrolsuz sorun cikaran erkeklerden bir anda, hic sorun cikarmayan erkeklerden de zamanla sogur, ancak bir erkek surekli olarak gerilim yaratabiliyor ve bunu belirli bir bantta seyrettirebiliyorsa, o erkekten vazgecebilecek kadin yoktur.

cunku kontrollu gerilim sayesinde kadin erkegin dogal fiziksel gucunu teyid eder ve icte ice bu guce saygi duyar, ve ayrica akli onda olur, acaba ne seviyor neye kiziyor diye.

sayisiz tecrube ile sabittir ki kadina kontrolsuz sekilde sorun cikaran erkekler kicina tekmeyi yer, diger taraftan arada bir maraz cikarmayan erkek de sunepe olarak addedilir ve testesteron hormonuna sahipligi konusunda suphe olusturur, tarih boyle erkeklerin basarisizliklari ile doludur.
  • erkeğe değil onu vazgeçilmez olarak gören insana dairdir.
  • yuzunuze bakmamasi, surundurmesi. hep gelecekmis gibi durup, hic gelmemesi.
  • terk etmesi yeterlidir.
  • sabah bir saat bunu düşündüm işe gelirken.

"aşk" dedim sonunda.

hayatıma giren erkekler, bir şekilde ilk hissedenlerdi; bendeki hisler sonra sonra gelişti. biri dışında.

aşık olmuştum ona. ben gidip söyledim. evvelinde vakit geçirmek için onunla, bildiğim şeyleri bilmiyor gibi gösterdim. sırf anlatsın diye. vakit onunla geçsin diye...

herşeyden vazgeçiliyor, aşk dışında.
  • (bkz: istikrar)
hesabın var mı? giriş yap