• tekel bayisi işletmesi.
  • kızlarımızın nedense '' para ve karizma'' öğesini zikretmedikleri özellikler. bir erkek sabaha kadar ince ince öpsün, güzel gülümsesin, odun olmasın, yakışıklı değilse sallanmaz arkadaş. adam genel kültüre tecavüz eder derecede hakimi olsun, ince birisi olsun falan, fakir veya tipsizse geçmiş olsun.

biraz dürüstlüğe davet ediyorum lan hepinizi.
  • burnunu kari$tirirkene gozlerinde beliren o derin ifade.
  • geçinmeye gönlü olmasıdır.

şekil, şemal, akıl, vs. birinden hoşlanmayı sağlayan unsurlardır. geçimsiz, huysuz, kaprisli, sinirli, kavgacı, kıskanç, asabi adamlar isterse yunan heykeli gibi görünsün fark etmez. tabii ki kadınlar için de bu söylediklerim geçerli... geçinmeye gönlü olmayan insanlar için zaman harcamak enerji israfıdır.
  • zeki olması, şiir sevmesi, keman çalabilmesi, tango yapabilmesi, espri yeteneğine sahip olması,.. değildir, kendimden biliyorum.

esnek çalışma saatlerine uyumlu, takım çalışmasına yatkın, yoğun tempoda çalışabilecek, askerlik hizmetini tamamlamış erkekler tercih edilir bence. yoksa bu kadar insan yalnızken bu kadar insan yalnız kalmazdı. neyse konu daha fazla dağılmadan gideyim ben.
  • sikmesi.

işte 500 entrydir herkesin bildiği ama söyleyemediği gerçek yine beyteper canvarı tarafından açıklandı.
  • profesyonel düzeyde bir yalancı ise; yalanlarıdır.
    çok kadınlar tanıdım; doğrusunu bildiği yalanlara aşık.

lan bayılıyorum şöyle tuna kiremitçi gibi sıyırmaya amına koyim.
  • ulaşılamayan şey güzeldir. bir erkegin kimseyi takmaz cool tavırları, sizi iplememesi, aramayışı, sevgisini damlalıkla verişi, seni seviyorum demeyişi, "çeksen gitsen kaç yazar kızım" halleri bagımlılık yapar. aynı şey dişiler için de geçerlidir. evet aksini söyleyen hiç süründürülmemiştir, şanslıdır, dombilidir.
  • tek kelimeyle iletisim kurma becerisi. mesela

-taksim?
    -olur.

-kahvalti?
    -yer, saat?

gibi. kiz arkadaslarla ayni is icin whatsapp'tan 5-6 saat konusmaniz lazim genelde. ki plan da bozulur mutlaka.
  • vizyon sahibi olması. hayatının her alanında pek de alışılmışın dışında olmayan ama klişe olmaktan da uzak zevklerinin, çizgilerinin olması. bakın bunların çok özenilmiş olması gerekmiyor zaten erkeklere de çok özenmek yakışmıyor. mesela fit biri beğenilir ama sabah akşam kalori hesabı yapıp kas-kalori-protein tozuyla kafayı bozmuş erkek iticidir. marka meraklısı, gösteriş sevdalısı erkek kekodur kalite seven erkek klastır. arabayla kafayı bozmuş erkek maldır ama arabayı hayatı kolaylaştıran bir araç olarak gören erkek akıllıdır. giyim kuşamda da kalite ve özenilmemiş gibi görünen özenin bulunması da bir vizyon belirtisidir.

edit: debelenmişiz (her anlamda)
hesabın var mı? giriş yap