• beyaz elleri
  • vizyon sahibi olması. hayatının her alanında pek de alışılmışın dışında olmayan ama klişe olmaktan da uzak zevklerinin, çizgilerinin olması. bakın bunların çok özenilmiş olması gerekmiyor zaten erkeklere de çok özenmek yakışmıyor. mesela fit biri beğenilir ama sabah akşam kalori hesabı yapıp kas-kalori-protein tozuyla kafayı bozmuş erkek iticidir. marka meraklısı, gösteriş sevdalısı erkek kekodur kalite seven erkek klastır. arabayla kafayı bozmuş erkek maldır ama arabayı hayatı kolaylaştıran bir araç olarak gören erkek akıllıdır. giyim kuşamda da kalite ve özenilmemiş gibi görünen özenin bulunması da bir vizyon belirtisidir.

edit: debelenmişiz (her anlamda)
  • benlik bir durum yokmuş. ben gidiyorum.
  • bir kadın için parası, vücudu ve statüsüdür. zeka, bilgi vs. geçin arkadaş. bunlara bakan olsaydı ülke bu hale gelmez, helak olacak duruma gelmezdik. doğal seleksiyon bizde tersine işledi.
  • vicdanlı, merhametli olması. dürüstlük, güven, sadakat bile vicdanlıysa mümkün hale geliyor. vicdanını yitirmiş erkeklere iyi insanlar denk gelmesin dileğim.
  • geleceğine sizi de dahil etmesi ve onun yanında gerçekten kendiniz gibi hissetmeniz.

bonus: benjamin linus gibi olması.
  • sakinliği, huzuru ama bunlara rağmen asırı eğlenceli olması.. e bi de bana asık olsun tamamdır
  • uyurken sıcak tutması olabilir o da sadece kışın.
  • aklıma bir şey gelmedi
  • kim olursa olsun mütevazi bir insan olsun.
hesabın var mı? giriş yap