• genelde erkekler birbirlerine çok yakışıklısın demezler. eğer gerçekten yakışıklı olduğunu düşündüğü bir arkadaşı varsa etrafında "sendeki tip bende olsun alayına giderim." veya "kız olsam ilk sana veririm" gibi gelişimini tamamlamamış homosapiens tepkileri verirler.
  • abi ben şunu anlamıyorum. bir insan bir insana yakışıklı kardeşim diyince homo olmak zorunda mı?
    gerçekten insanlığı şu cinsel düşüncelerinizden ötürü öldürdünüz amk?!

geldiğimiz hale bak! art niyetinize sokayım be.

edit: adam duyar kasma diyor. ben daha ne diyim abi?
  • gerçekten yakışıklıdır arkadaş çokta şey aramayın .
  • homofobik anlaşılmasını istemem, şimdiye kadar kıvanç tatlıtuğ'dan başka kimseye demediğim iltifat.
  • bir kadının bir kadına ne kadar güzel ve hoşsun demesi kadar normal değildir. altında başka sebepler aramak gerekir.
  • başıma bir şey gelmeyecekse benim.

bir yakışıklı bir erkek gördüğüm zaman, ona yakışıklı olduğunu söylerim. yiğidi öldür hakkını yeme durumu yani.

bir gün, bir telefoncuda oturuyorum. 35'li yaşlarda biri geldi. mavi gözlü beyaz tenli, teni o kadar güzeldi ki; kirli sakal bıraksa bile sanki sakal yok gibiydi.

tanımıyorum tabi. dönüp şöyle dedim;

bir şey söylemek istiyorum. senin gibi yakışıklı biri şuan medyatik olsa, emin ol en yakışıklısı bile karşında duramazdı. hakikaten yakışıklı ve güzel adamsın.

aynen bunları söyledim.
    o da dönüp bana;

teşekkür ederim kardeşim sen de gerçekten çok yakışıklısın, valla ben de onu sana söylemek istiyordum.

kalp kalbe karşı herhalde. bu adam da demek benim gibi düşünüyor. hemcinsine iltifat etmenin gay olmakla falan alakası yok. insanız işte. eleştiririz de güzelleme de yaparız yeri geldiğinde.

o yüzden bunu söylemekten çekinmeyin. hem karşı tarafta çok mutlu oluyor. bir nevi motivasyon veriyor.
  • hafiften kırığım anca böyle ifade edebiliyorum.
  • her gün yaptığım eylem. ibne de sensin. şu erkeğe nasıl yakışıklı demem?
  • ne zaman bir ortamda kızlarla tanışma durumu olsa istisnasız kankalarımdan duyduğum cümle . ne yapayım öncü kuvvet olarak gidiyorum
  • eşcinseller iltifat ederken genelde güzel kelimesini kullanıyor yakışıklı değil.
hesabın var mı? giriş yap