şükela:  tümü | bugün
  • cinsel yaşamıyla cinsiyet politikasını bir kapta eritip çorba yapmaya çalıştığı tüm eylemler. yani bir kadının memelerinden hoşlanıyorsa bir erkek, "senin de memelerin var, git onları öp" gibi görece feminist, özünde neandertal tepkiler sergilememelidir.

- müge memelerini ısırıcam.
    - hay hay!
    - ney?
  • aslında cinsiyetten bağımsız düşünülmesi gereken durumdur.

kötü bir ağız kokusu, bakımsız dişler. ve tabi ki hijyenden yoksun erojen bölge yeterlidir. *
  • acaba grup seks yaptı mı düşüncesi.
  • eger cilgin partylere gittiyse cilgin yatak maceralari olmuştur
  • bir erkeğin tüm kadınlardan tiksinmesine neden olabilecek sebeplerdir.
  • saf olmasi.

hayatimda 2 kez boyle kiz arkadaslara denk geldim. sonradan asiri fazla saf olduklarini belli ettiler. bir sey anlatirken yoruluyordum. bir seyi 3-5 kez anlatmak cileden cikariyortiyor beni. (bkz: bilale anlatir gibi) tane tane de anlatsam ise yaramiyor,her seye ,her insana ufak bir iyilikle kaniyorlardi. kalbi temiz olmak ayri bir sey,safsalak olmak bir sey. boyle kizlari farkedince var gucumle uzaklasmaya calisiyorum,cidden benim icin cok itici bir durum.(bkz: retard alert)
  • cinselliği bir ödül-ceza aracı olarak görmesi
  • bencilliği.

şu hayatta bencil kadından tiksindiğim kadar hiçbir şeyden tiksinmem. insani düzeyde bencillikten bahsetmiyorum bayağı bayağı bencil olması bende tiksinti yaratıyor.

içten pazarlıklı olması da ikinci sırada gelir.
  • pis olmasi net. saçları yağlı ise, dişleri sap sarı ise , ağzı leş gibi kokuyorsa, gerekli kıl tüy işlemlerini yapmamışsa tiksinirim arkadaş. kız dediğin mis gibi kokacak. baktığımda içim açılacak. bir kıza temiz olmak, bakımlı olmak yakışır. tabi bunları isteyen bir erkeğin de istemeye hakkı olmasi için bakımlı olmasi gerekir.