şükela:  tümü | bugün
  • tam hali "bir erkeğin en dürüst en zararsız en masumane ve en güvenilir olduğu hali ölü halidir onun dışında bir erkeğe güvenmek süzme salaklıktır. her an şerefsizlik yapabilirler, ayık olmak lazım" olan öbek.
    feminazilerin yeni sıçmığı

insanları, türleri cinsleri formları her boku fütursuzca genelleyen sloganlar habire revaç bulmakta. böyle giderse yeni kuşaklar niyet okumaktan, ön yargıdan, peşin hüküm vermekten ve tüm bunları genele teşmil etmekten dolayı şimdi bizim olduğumuzdan çok daha fazla yalnızlaşacaklar.

edit: aynı zamanda radikalleşen feminizm sürecinin bir duyurusunun yapıldığı bu cümle, an itibariyle yaklaşık 17b. kişi tarafından onanmıştır. evet her rt ve fav örtük de olsa bir onaydır. o yüzden aşağıda bir entryde yazdığı gibi sadece 1 kişinin gündem yapmaya gerek olmayan bir cümlesi değildir bu. neyse.
    ön planda iyi niyetçiler söz konusu yazıyı 'hepsi için dememiş onu kötü erkekler için demiş' şeklinde yorumlasa da ölüm vurgusuyla yapılan bu nasihat hiçbir şekilde masum değil.
    tweetin alt bölmesindeki analog elektrik sayacında rakamlar sürekli artmakta.
    şu anda toplumda içten içe pişen bir cins nefretinin bir çok kişi tarafından harlandığına şahit olmaktayız.

edit²: umarım abartmışımdır.
  • ruh hastası ifade.
  • körle yatan şaşı kalkarmış..

erkekler bu halde doğmamaktadır. her erkek için doğru olmamasıda bu yüzdendir.
  • "gidip hep beş para etmez adamlarla birlikte oldum. ruhumu ve bedenimi son sınırlarına dek onlara harcadım. bu yüzden artık ruh hastasıyım" demenin başkaca bir ifadesi.

suç o beş para etmez erkeklerde de değil. onlar doğalarının gereği ne ise onu yapıyorlar. kumaşları o kadar. asıl suç, beş para etmez adamlara kul köle olanlarda.

edit: harf hatası
  • kusura bakmasın ama ölü halimle bile şeyim kalkık durur.
  • her geri zekalının yazdığı şıçmıkları buraya mı taşıyacaksınız arkadaş?
    twit atıp gelip buraya başlık açtığınızı düşünmeye başladım artık.
    bu twit sahibi kim ki fikri buraya taşınıyor?
    her insanın fikrini önemseyeceksek ohoo.
  • kocayı bulunca geçer çokta şey yapmamak lazım.
  • feminizm yayan bir virüsle alakalı bir bilim kurgu hikayesi yazıyordum ne zamandır. sanırım bunu da kullanabilirim hikayede. bilim kurgu diyordum ama bittiğinde natüralist bir hikaye olacak gibi bu gidişle.
  • koltukta çay içerken bir anda şerefsiz olduğumu öğrendiğim tweettir.

şöyle de bir şey var kadınların gözünde böyle olunca daha havalı olabiliyorsunuz.
  • ne onlarla, ne onlarsız ama bazen hepsinin köküne kibrit suyu..