şükela:  tümü | bugün
  • şu andır.*
  • iki gün önce sözlükte kadınların ütü yapma anı olarak belirledikleri an idi.
    değiştirmeyin böyle iki günde bir, seksi olacağım diye iki gündür evde çorapları bile ütülüyorum.
  • sizi umursamadığı andır açık ve net.
  • kimine göre tüm dikkatiyle gözlerinin içine odaklandığı an olabilirken, bir diğerine sizi umursamadığı an seksi gelebiliyor.*

ikisini bir arada yapabilene kayıtsız veriyorlarmış.
  • gömleğinin düğmelerini aşağıdan yukarıya doğru iliklediği andır. o ilikledikçe insanın açası gelir.
  • kesinlikle motordan inip kaskını çıkardığı andır. kaskı çıkarıyor (lan böyle kadın gibi anlatıyorum ama hallenmeyin hemen, kadın gibi düşünerek yazıyorum) böyle yavaş yavaş yukarı çekiyor ve içinden ne çıkacağını bilmemenin verdiği 'birazdan bir sürpriz yaşayacağım' duygusu ile o saliseler geçmek bilmiyor. sarışın mı, esmer mi; uzun saçlı mı, kısa saçlı mı; renkli gözlü mü? bunları düşündüren o anlarda kask saçları sert bir şekilde okşayarak yukarı doğru kalkıyor ve adeta bir tiyatro oyunun en başı gibi; perde açılırken az sonra dekoru göreceğini bilmenin verdiği güzel duygulara yakın bir duygu peydah oluyor. bu sırada bacaklar omuz mesafesinde açılmış ve deri motorcu kıyafetleri içerisinde (aslında cılız ble olsa) yapılı bir vücut taşıyan o maceraperest ruhlu seksi erkek az sonra belki de bizimle göz teması kuracak. derken kask çıkıyor ve dedem yaşında saçı sakalı ağarmış bir kilise maymunu çıkıyor karşımıza.

düşünün bir dede bile kısa bir süreliğine olsa dahi böyle hissettirebiliyorsa gerçekten de bir erkeğin en seksi olduğu an motordan inip de kaskını çıkardığı andır.

not: vallahi billahi erkeğim lan!

edit: 'kilise maymunu ne alaka aq?' diyenler için (bkz: #35455146) [burdan duydum ilk.]
  • aramızdaki gizli eşcinselleri ortaya çıkartmış andır.
  • içimdeki gizli eşcinseli ortaya çıkarmış andır.
  • eğer erkek kişisi belli bir karizmaya sahipse ve kızgın anlarında dahi belirli bir seviyede kalabiliyorsa; sinirli oldukları an en seksi halleridir.