• son 7 entrye bakarak bir genelleme yapacak olursak;

"bir şeyi anlamdırmaya çalışırken kasvetli duran ve gözlerini size odaklarken kısık sesli konuşan erkek"

bildiğin tinerci eşgali bu?
  • iki gün önce sözlükte kadınların ütü yapma anı olarak belirledikleri an idi.
    değiştirmeyin böyle iki günde bir, seksi olacağım diye iki gündür evde çorapları bile ütülüyorum.
  • "recep tayyip erdoğ an"dırsdfghjjk

(bkz: şaka la şaka)
  • elinde güç varken kullanmadığı anlar. seksi mi bilmem ama bence bir erkeğin en çekici olduğu anlar bu.
    nasıl mı? mesela belinde silahı olan bir erkeğin karşısında kim olursa olsun, ne derse desin, küfür bile olsa, soğukkanlılığını koruduğu ve dönüp gittiği o an.
    ya da altında son model araba olan bir erkeğin tüm hız kurallarına uyması,altındakinin büyüsüne kapılmayıp nizami bir şekilde sağdan sağdan gitmesi.
    ya da mevki sahibi birinin hiyerarşide en altta ki kişiyle gerçek bir samimiyet kurduğu an.
    bu anlarda gözümde devleşiyor o erkek.
  • kaybolduğunu anlayıp, müziğin sesini kıstığı an (;
  • çok ilginç anları bünyesinde barındıran anlar bütünüdür. mesela daktiloyla yazı yazdığı an yazanlar olmuş. daktilo mu kaldı canım ablam? besbelli şekil kasıyor işte. hem sakın siz azmış olmayasınız?

bir erkek olarak merak ediyorum benim de böyle en seksi olduğum an var mıdır diye. mesela ben hiçbir şeyden habersiz işkembe yerken garson "kokoreç de yaptırayım mı abim" diye sorduğunda attığım ilgili bakış yüzünden karşı masada ıslanan birileri var mıdır? umarım yoktur. aksi halde hiçbir şeyi rahat yapamazsınız. sıçarken bile tuvaletin kapısını kilitlemeyip, şu an birileri içeri girip en seksi anımda olduğumu düşünebilir diye fatih terim yüz ifadesiyle hacetinizi giderirsiniz.

allah kimseyi seksi yapmasın.
  • gömleğinin düğmelerini aşağıdan yukarıya doğru iliklediği andır. o ilikledikçe insanın açası gelir.
  • utandığı anları seviyorum erkeklerin.. belki artık utanan erkek kalmadığı için.
    ağladığı anlar.. belki çok sık denk gelmediği için.
    en dayanılmazı uykuya yeni daldıklari an.
    sanırım savunmasız hallerini seksi buluyorum.. toplum onların sırtlarına onca yük yüklediği için.

zaten aşıksa bir kadın, çoğu saçma sapan halini seksi bulur.
    erkekleri seviyoruz, sevince güzel seviyoruz be!
  • soğanı tek bir yumrukla ikiye ayırmak isterken masayı kırdığı an.
  • kadın için birşeyler yaptığı an.

bırak erkeği, bir belgeselde seyretmiştim, bir erkek kuş bile seksi olabiliyor.

beğendiği dişi kuşu etkilemek için etraftan çakıl taşı, tüy, dal, ve bilumum ıvır zıvır toplayıp bir yatak yaptı, bu kuşlarda mavi renk çok sevilirmiş, gitti ne yaptı ne etti mavi renkte mozaik taşı buldu onu da koydu yatağın üstüne. sonra dişinin yolunu kesti, ona dans gösterisi yaptı kanatlarını açarak, sonra yatağın olduğu yere götürdü kızı, beğendin mi gibisinden sordu, dişi de beğendi ve çiftleştiler orada.

eğer dişi orada onu reddetseydi yemin ediyorum ben sevişecektim kuşla.
    o kadar uğraştı ki kımıl kımıl, defalarca gitti geldi...

şimdi dişi kuşa kezban, erkek kuşa da meriç diyenler çıkacak...

(bkz: bowerbird)
hesabın var mı? giriş yap