şükela:  tümü | bugün
 • yattıktan sonra yataktan kaçmıyorsa.
 • seni ağlarken gördüğünde, mizacına göre, seninle oturup ağlıyorsa, ya da sinirleniyorsa, ya da panik yapıp ne yapacağını şaşırıyorsa, şanslısın, sevdiğini gösterir.
 • uyudugunuzu zannederek yaniniza oturup on dakika basinizi oksuyorsa.

  evliyseniz ya da beraber yasiyorsaniz, siz evde yokken yataginizda tek basina rahatsiz hissettigi icin yatamayip israrla koltukta yatiyorsa.

  asla yapmayacagi seyleri sizi mutlu etmek icin kendisi yapmayi teklif ediyorsa.

  "daha mutlu olacaksan orada yasayabiliriz, bana farketmez" diyerek vatandasi oldugu ab ulkesini birakip turkiye denen cehenneme gelmeyi goze aliyorsa.
 • gözlerine bakın. kadınların hisleri kuvvetlidir. bir erkek -en azından ben- her türlü numarayı yapabilirim. ama asla gözlerimi kontrol altına alamadım. bakmayı biliyorsanız, gerçek gözlerde saklı.
 • erkegi kadini yoktur bu isin ve seven insan sana zaman ayirir senin dahil oldugun planlar yapar.. arta kalan bosluklarini doldurmaz seninle. net !
 • küçük bir kıskançlık sonucu ilişkinin bitme sürecine girmesinden dolayı istanbul'dan, bursa'nın ilçesi inegöl'e gidiyor ve hiç bilmediği bir şehirde sora sora sevdiği kadının vekil öğretmenlik yaptığı okulu bulup, durumun aslını açıklayıp ilişkinin devam etmesini sağlıyorsa gerçekten çok sevmiştir.

  (2008 yılıydı. erkek o kadını çok seviyordu. sonra terk edildi ve kimseyi o kadar çok sevmedi...)
 • onun için vazgeçtikleri, onun için yaptıklarından fazlaysa seviyordur.
 • ortamda espri yapıldığında size bakarak gülmesi.
 • bu basliga da yine ne kadar sünger varsa yazmis…

  yok o'nun icin ab vatandasi oldugu ülkesinden türkiye cehennemine geliyorsa
  yok o'nun yasadigi ilce olan inegöl'e kadar gelip derdini anlattiysa
  yok o'nun icin vazgectikleri o'nun icin yaptiklarindan fazlaysa…

  bu üsttekiler salak oldugunuzu gösterir kardesim. sevdiginizi degil. kaldi ki, bu saydiklarinizi yapan erkek, terkedilir, sürmez o iliski. kadin istemez öyle cektigi yere ipi boynunda gelen erkegi.

  isteyen istedigini desin ama erkek, kadin icin kendini perisan eden oradan oraya göcen hayatindan hedeflerinden vazgecen degildir. ancak salak asiklardir bunu yapan. kadinin amina girmek icin fino olmak istemek midir sevmek? bu baslik kadinlara hitap etsin diye acilmis ama… bu lafim size beyler, vazgecmeyin hayatinizdan sakin! sevgi falan degil o!

  sana gelirsek hanimefendi, sen seven erkegi nereden mi anlarsin ? seven erkek korur. öyle maco-zonta koruma hallerinden bahsetmiyorum. üstüne kolsuz giyip giymedigine karisan korumalar degil kastettigim. senin sagligini, moralini, ruhunu korur. o'nu yaninda hissedersin. güc verir varligi sana. güven verir. elini uzattiginda tutacagini bilirsin.

  oldugun gibi sever seni, kurcalamadan sahip cikar sana. aileni, evladini, kedini, evini, hastaliklarini… hayatina almak, sahiplenmek ve korumak ister. o'na ihtiyac duydugunda kosa kosa seni sikmek icin degil, elinden tutup ayaga kaldirmaya gelendir seven erkek.

  hayat yollarini birlestirdigi gibi insanlarin, ayirabilir de. ugruna ölmek, kendini perisan etmek, hayatindan hedeflerinden vazgecmek falan degil sevmek.
 • sizi alnınızdan öpmesi.