23 entry daha
  • her ne kadar çok düzgün, çok efendi bir portre çizse de bir gün, bir noktada orjinal kişiliğini ortaya çıkarıcı ufacıkta olsa bir davranışta bulunur, açık verir. işte o andır.
  • gözün ne kadar yüksekte olduğuna göre değişir. erkeğe bakan kişinin de yerçekimini etkileyebildiği durumlar sözkonusu tabi. velhasıl parametrik bir formül haline getirmek pek kolay değil.
  • öyle veya böyle mutlaka tamamlanan süredir. bahsi geçen erkeğin ne kadar düzgün bir insan olduğundan bağımsız olarak işlemektedir bu süreç ne yazık ki. bu sürenin uzunluğu gözlemi yapana, karşısındaki insanı nasıl görmek istediğine bağlı olarak değişir.

(bkz: transient time)
  • ortada başka bir erkek olduğunda daha da kısalan süredir
  • bazı mükemmel erkekler sayesinde, bazı şanslı kadınların asla bilemeyeceği zaman dilimi.
  • (bkz: evlilik)
  • kel* olanlar için şapkayı çıkarana kadar da olabilir.
  • bir sms* kadar kısa olan süredir.
  • perdenin açılma süresi kadardır.

ben aşıkken, artık hormonal midir yoksa ilahi mi bilemeyeceğim, resmen gözüme bir perde iniyor. sonra hormonlarım normal seviyelere gerileyip, biraz zaman geçtikten ve yaşananlar beni hayata döndürdükten sonra o perde açılıveriyor. tatattaaaamm. o da ne? benim o dünya yakışıklısı sevgilim aslında bir orangutan.

o güne kadar her kusuruna itina ile ördüğüm kılıflar bir bir çıkıyor. o bana çok aşık zannettiğim adam herkese aşıkmış ya lan? boynuzlar arşa değmiş ya da adam tutumlu değil basbayağı pintiymiş. vs.vs.

sonra işte makul bir süre kahrolduktan sonra, ben kendimden korkmaya başlıyorum. ya yarın öbür gün birine tutulursam ve perde açılınca sahnede faydasız bir tomrukla kalakalırsam diye.
  • kesin bir düşüşten bahsediyorsak, gönülden düşme süresine eşittir.
54 entry daha
hesabın var mı? giriş yap