şükela:  tümü | bugün
  • almanya'ya gidebilmek için küçük yaşta görücü usulüyle evlenen bir ilkokul arkadaşım vardı.arkadaşım beni görmek için eşiyle birlikte yanıma gelmişti.konuşurken bir anda eşiyle tartışmaya başladı ve kadının ağzından hiç unutamayacağım şu cümle çıktı. -kıçında donun yoktu.nefesin kokuyordu açlıktan.almanya'ya götürerek seni adam ettim dedi.orda benim yanımda adama bunu söyledi kadın.çocuk mosmor kesildi ve o olaydan sonra yakın bir tarihte boşandılar.ama o an beynime kazındı resmen.
  • gururum olmadığından bilmediğim ve tahmin edemediğim cümle.

gurur kullanmıyorum, onurum var, kendime olan saygım bana yetiyor. başkalarının bana saygı duyması bir ihtiyaç değil opsiyonel bir eklentiden ibarettir diyebilirim.
  • sana güvenmiştim
  • ise yaramasi icin oncelikle erkegin gururunun olmasini gerektiren cumledir.

parasal konular ve baska bir erkekle kiyaslanmasini iceren cumleler fatality etkisine sahiptir.
  • arkadaş kalalım!
  • adam değilmişsin.
  • toplu taşımada güzel bir kızdan gelen "şu camı açar mısınız?" ricasından sonra camı açamamak.
  • 1. seni ben adam ettim (acik ara ondedir)
    2. miyminti, beceriksiz
    3. ev sahibiyle/yoneticiyle/tesisatciyla ben konusurum, sen beceremezsin.
    4.sen calismasan da olur evde cocuklara bakarsin (erkegin gururunun kirilmamasi lazim ama turk erkeginin ki kirilir)
    5. vajina daraltma ameliyati olucam, bisey hissetmiyorum.
  • 'daha hazır değilim' deyip sonra üst dönemden biriyle çıkması. keşke hayır deseydi sadece.
  • geçenler maaile toplandık yine, gülüyoruz şakalaşıyoruz. teyzemin bir kızı var, benden 6 ay küçük. kardeşim gibi beraber büyüdük.

teyzem bu arada annemden büyük ama annem daha önce evlenmiş ve ben kuzenimden 6 ay büyüğüm.

neyse, bizim kuzenin dünya tatlısı bi oğlu var. allah var, normalde çoluk çocuk pek sevmem ama kan mı çekiyor nedir şerefsiz sataşıyor oynuyor, saçımı başımı çekiyor bi şekilde alıştırdı sevdirdi kendini. yaş oldu 32 tabii benim. diğer teyzemler falan da var. imalı cümleler sataşmalar. e artık sende evlen de senin çocuğunu da sevelim gibi şeyler...

ne olduysa orada oldu zaten. teyzemi çok severim ama nasıl yapıyosa kadın farkına mı varmıyor bilerek mi yapıyor can evimizden bir vuruyor tam 12 den isabet ettiriyor.

-oğlum oldu diye ne böbürlenmişsindir, hahaha

gülüp geçiyoruz ama milisaniyeler içinde ben babama bakmakta zorlanıyorum o bana bakmakta zorlanıyor.

allahından bul teyze!