şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: kıskanmak)
  • m
    e
    s
    a
    j
    hahahahahahah
  • ne uğraşıyorsun kardeşim,direkt söyle bitsin dedirtendir.
    not:erkeğim
  • göğüs dekoltesine odaklanıp memelerin tam ortasına leblebi atmak.
  • her işine ben yaparım, ben hallederim demek.

ayrıca; (bkz: hamallık)
  • hatun kisisinin gozunun icine uzun uzun bakmasi. hatta o baska yere bakarken bile...
    biriyle sohbet ederken ortamda kiz, tahtada dersi dinlerken ya da bakmaya devam edin. fark edip size baktiginda bakislarinizi cok hizli bi sekilde kacirin. bir sonraki sefer kacirmayin bakislarinizi, dostdogru bakmaya devam edin. ardından siz bakmasanız bile "şuan bana mı bakıyor acaba ? kesin beni seyrediyor" diye düşünecek ve onun aklında yer etmiş olacaksınız. istemsizce size oynayacak konuşmaları ve tavırlarıyla.
    "beni mi izliyor" diye düşünüp size baktığı an siz onu fark edeceksiniz ve bakışlarınız bu sefer onun cesareti ile birleşmiş konumuna gelecek. işte o an bakışlarınızı asla kaçırmayın. bakışlarınızla erkek olun ve size bakan bir kadından bakışlarınızı çekme nezaketsizliğinde bulunmayın.

çünkü unutmayın, bu yola siz ondan hoşlanıyorsunuz ve bunu belli etmeye çalışıyorsunuz diye çıktık. ergen gibi oyunun zafere ilerlediği anda götünüz kalkmasın.

ha bi de bunları yaparken eşek gibi sırıtmayın bana kalırsa. ben en fazla biraz çarpık tebessüm eder, genel manada ciddi ve kendinden emin bakarım.

neyse şanslısınız gençler, size bu aşk sanatı inceliklerine giriş 101 dersi verdim bedavaya. uygulayın
  • karsi tarafa bunu duzgun bir dille soylemek.
  • instagram'da tüm hikayelerini izlemek.
  • darlar sizi. sürekli mesaj sürekli güzel söz. ama sizden tepki gelmezse de bunlar yavaş yavaş kesilir.