şükela:  tümü | bugün
  • ortalıkta ben adamım diye dolaşanların aslında ne kadar ılık olduğunu gösteren küçük detaylardır. madde madde sıralayalım.

- mekanda yemeğinin yanına içecek olarak su isteyen tipler. daha önce de böyle bir başlık açmıştım. kola, ayran, şalgam, meyve suyu vs. bir dolu seçenek var. ılıklık derecesi orta seviye.

- kent switch, slim sigara, bilimum mentollü sigara içen tipler. alfa erkeksen eğer ya marlboro türevi bir sigara ya da puro içersin. mentollü ve slim sigara adamı bozar. ılıklık seviyesi orta derece.

- yüzüne ve eline krem, saçına pomad, dudaklarına nemlendirici süren tipler. buna zaten pek söylenecek söz yok. ılıklık seviyesi üst derece.

- voleybol ve hentbol oynayan veya izleyen erkek. tamam futbol sevmiyor olabilirsin, basketbol izle, tenis izle. ılıklık seviyesi üst derece.

- mabel, manuş, cem adrian'ı ciddi ciddi dinleyen erkek. dilim varmıyor gerçi erkek demeye de neyse. seviye ağır ılık.

- parmak arası terlik giyen tip. seviye ağır.

- sevgilisine şirin görünmek için et yemeyen, mekanda makarna sipariş eden tip. seviye çok ağır. hatta amsalak.

- tüm sosyal mecralara üye olan ve aktif bir şekilde kullanan tip. ağır ılık.

daha da yazacaktım ama kırmak istemedim. bunlardan vazgeçin hemcinslerim.