*

şükela:  tümü | bugün
  • biyiklar artik iyice kararmistir ve kesmek gerekmektedir. ancak cesaret ister bu is. cunku tanidiklarinizin size takilma ihtimalleri oldukca yuksektir. gayet iyi niyetle soylenmis bir "sihhatler olsun" bile sizi sinirlendirebilir. hos, pek iyi niyetle soylenmez bu, ama olsun. hele bir de takilanlar hatun ise... tum bunlara mahal vermemek icin biyiklari iyice karartmadan, caktirmadan kesmek gerekir. boylece dikkat cekmez.

sabun falan da gerekmez bu tiras icin.
  • genelde delikanli adayimizi kan revan icinde birakan aktivite
  • mumkun oldugunca erken yapılması gereken trastır, ne kadar gecikirse liseli, ortaokullu kızların canını sıkar, midesini bulandırır bu tüyler
  • ortaokuldaki hocalardan bazilari ogrencinin o daha yeni uzayan tuylerine kafayi takmislardir ve sinifta ogrenciye "pala" demislerdir. ogrenci artik sozu gecen aktiveteden kacamaz.
  • ergenlik çağı fatihi bu gencimiz alır tıraş bıçağını traş sabununu da alır, fakat sabun normal sabun gibi alın kaş ense ve göğüs e kadar sürülür bir güzel yaşasın tüylerimden kurtuldum edasıyla uzaylıya dönülür
  • genellikle baba kişisi tarafından incelikleri gösterilerek gerçekleştirilen traştır.
  • kat muavininin üzerinde kıllar bulunan ucu kırılmış permatiği ile alfred hitchcock tarzı bir ortamda kaybettim ilk sakallarımı.ben durumu bekaret kaybetmiş edasıyla drama vurmayı planlarken "oo parlak, yumurtaya bak" nidalarıyla kendime geldim.hatırlamak dahi istemiyorum.
  • büyük bir seremoniyi beraberinde getirir, keza ben banyoya kurdele keserek girmiştim hala hatırlamaktayım.
  • insanda derin yaralar bırakır, yıllarca unutulmaz ben mesela üst dudağımın yarısını kesmiştim ilk traşımda izi hala durur