• "para ile her şeyi satın alabileceğini dile getiriyorsa kalitesizdir." diyen bir kadının aslında yalandan kendi vicdanını aklama çabasıdır.
  • onunla yemeğe gidin ve bütün yemek boyunca garsonlara olan davranışlarını izleyin. eğer garsonlara bir insan olarak değilde hizmetçileri gözüyle bakıp, biraz sakin olmasını söylediğinizde "ne demek canım onların görevi bu" cevabını alıyorsanız o zaman o erkek insan olarak çiğdir işe yaramaz hem de kalitesizdir. direkt çöp.
  • hizmet etmekle yükümlü kişilere iyi davranan biçok orosbucocugu gördüm. 500 trilyonuncu kez "garsonlu" entryye denk geldim, bunu kriter olmaktan çıkarsak artık. tsk opt bye.
  • ben buyum değişemem diyip sürekli değişen sonra da sen çok değiştin diyen erkek kalitesiz oluyor mu bilmiyorum ama dengesiz ve bencil olduğu kesin. ha seviyo muyum seviyorum orası ayrı.
  • kadının kalite seviyesine göre değişkenlik gösterir ama aynı ortamda bulunmaktan mutsuzluk duyuluyorsa yada tahammül gösterilemiyorsa değerlendiren kişiye göre kalitesiz erkektir denilebilir...
  • bir erkekten ziyade bir insanın kalitesi yaptığı işlerde yani geçmişinde saklıdır.
  • rakı sofrasına oturtun. tutuşturun eline kadehi.
    yattığı kızları sorun. sağlam adam , koynuna aldığı kız hakkında ser verir sır vermez.
    adamın ağzı gevşekse yol verin gitsin , tez kellesi vurula.
  • -beyaz çorap giymesi.
    -zincir kolye, künye vs takması. diye gider de gider...
  • en yakın arkadaşları üzerinde sosyolojik gözlem yapmaktır.
  • hepsi buradaymis. sagol sozluk
hesabın var mı? giriş yap