• her yalnız kadının hasreti değildir. bağımlı olmak dışarıdan romantik görünebilir ama gerçek dünyada "ben olmadan yapamazsın," diyen adamlarla karşılaşmayı göze aldırmayı gerektirir. gereksiz romantizmin lüzmu yok.
  • bir erkeğin kollarının altına girmektir o

erkeklerin kanatları yok benim bildiğim çünkü .
  • kanatlı bir canlının ambargo altına girmesi durumudur.
  • bence zengin erkeğin hizmetinde olmaktır o.
  • insan insanı sevdiği zaman tanımlar anlamını yitirir. çok düşünmeyin.. kanat değildir o..
  • gel şöyle yapalim kardeş, ben o eşsiz güzellikte ve muhteşemlikteki kanatlarimi açayım, o da güçlü ve güvenilir güzellikte olan kanatlarını açsın, yan yana uçalım.
    bazen ruzgarda o bana, bazen de ben ona set olayım, olur ya yoruluruz ruzgara karşı uçmaktan, hah işte yine kanatların altına girmeden dinlenelim.
    böylesi daha guzel olmaz mi.
  • kanadı olmayanlar olarak alternatif giriş yolları bulmalı
  • harika bir şeydir.

dünyanın ucu uzun; ben onun kanatlarının altında uçmaya devam ederken hava koşulları kötüye gittiği an şahin uçuşu ile kanatlarımın altına almayı da bilirim.

siz kendinize milleti dert etmeyin sevgili arkadaşlar, kendinize öyle kadınlar bulun ki yalnız uçmayı çok iyi bilmesine rağmen sizinle dinlenmeyi istesin ama yeri gelince sizi sırtında taşımaktan gocunmasın ve üstelik bunu siz talep etmeden akıl edecek kadar zeki olsun.

sevgilerimle.
  • bir erkeğin kanatları altına girmektense, o kanatları birlikte yapıp ikiniz birden altına giriniz, kimse size müdahale edemesin. ne aile ne de çevre.

erkeğin gücüne güç katan, güçlü bir kadından daha güzel birşey yoktur. hayat müşterek.
hesabın var mı? giriş yap